Evlatlarını hizmetçi gibi gören ebeveynler

Hizmetçi gibi deyince ağır işte çalıştırmak gibi anladım, değilmiş. Kumanda ve suyu vermek bu kadar mı zor? Demek ki yorulmuşlar ve sizden yardım istiyorlar.

Bence önceki mesajları okumuş ve anlamışsınız.
Size kardeş, eğer öyle kabul ederseniz abi tavsiyesi, ailenize hoş görünüz sonsuz olsun. Kendi karakterinizi ezmedikçe, size saygıları yok olmadıkça sizin de saygısızlığınız olmasın.
Her insanın inişi çıkışı olur. Sizin kusurunuz olur, onların kusuru olur görmemek, çabuk unutmak iyidir.
Aileme saygım sonsuz tabii ki.. Kendimi yanlış ifade etmem biraz linç yememe sebep oldu sanırım.
@Cruslan Bir kıza aşık olunca her şey değişecek. Senin gibiler en az 2 tane çocuk yapar.
Evlenmem diyenlerin evlenmek isteyenlerden daha önce evlenmesi gibi :) Bana da bu benzetmeleri çok yaparlar.

Onlar senin yerine hergün yemek yapıyor, evin temizliğini yapıyor, seninle ilgileniyor ama sen bir tane su vermeye kumanda uzatmayamı üşeniyorsun?

Arkadaşlar arkadaş yazmış anlamış azıcık ileriye gittiğini daha ne boş boş atılıyor bazıları kusura bakmasınlar da, hatasını anlamış daha ne yazıyorsunuz? Eğer aileniz fazla fazla boş şey istiyorsa ve siz de bundan rahatsız oluyorsanız güzel bir dille konuşabilirsiniz belki onun haricinde herkes oyunda çağırılmaktan hoşlanmaz.😀

Arkadaşlar arkadaş yazmış anlamış azıcık ileriye gittiğini daha ne boş boş atılıyor bazıları kusura bakmasınlar da, hatasını anlamış daha ne yazıyorsunuz? Eğer ailen fazla fazla boş şey istiyorsa ve siz de bundan rahatsız oluyorsanız güzel bir dille konuşabilirsiniz belki onun haricinde herkes oyunda çağırılmaktan hoşlanmaz.😀
Burda böyle kendimi yanlış ifade etmiş olsam bile aileme karşı tutumumu görseler gerçekten ayakta alkışlarlar.

@memorishy

Bence kimse kimsenin hayatını bilmeden konuşmasın zaten siz belirtmişsiniz fazla takmayın daha boş yazanları. Maalesef bazı tür insanlar boş boş yürüyüp saygısızca laf etmeyi çok iyi biliyor.

Katılıyorum sana, bendende istenmesi aşırı saçma geliyor. Her seferinde Onların hizmetçisi olmadığımı söylüyorum ve beni madem dünyaya getirdiniz bari salın takılayım diyorum.
Hizmetçi diyince ben Abuzer Kömürcünün işini anladım, alt tarafı su vericeksin kardeşim.
Niye biz veriyoruz? Kalksın kendisi alsın.

Geri
Yukarı