Kendini prenses gibi gören tiplerden nasıl kurtulunur?

5 okul değiştirdim, beşinde de vardı. Tek ben baş edebiliyordum. Çözümü üzerlerine gitmek. Nasıl peki? Eğer sınıftaki erkekleri bastıracak gücün var mı? Var ise devamlı hem erkekleri hem de o kızı terslersen ve üzerine gidersen otomatikman insanların kafasında bela bir tip olursun. Denedim. İşe yarıyor ama çok tehlikeli. Bu kendini prenses sanan insan varlıkları aynı balon gibidir. Birisinin onları şişirmeye çalışır. Bakın hocam. İnsanları tipe göre yargılamak iyi bir şey değil ama sen bir insanı ilk önce tipe göre yargılarsın. Eğer yumuşak tipliysen insanlar yani o prensesler senin üzerinde prenses olduklarını kanıtlamaya çalışır. Seveni öperler, öpeni severler. Anladın sen :) Ben sınıfta ve okulda (12. Sınıfım) kimseye bulaşmam ama bulaşanı mahvederim. Ne bileyim yaşıtlarıma ve küçüklere aslanım derim. Ama sen eğer sert ve ciddi olamazsan illiaki prenses olmak zorunda değil prens bile seni ezer. Çözüm şu. Onlarla işin asla olmasın. 1 damla suya muhtaç ol ama onlardan isteme. Sana taş atarlarsa sen roket at.

Erkeklerin karşı cinsi "yavrum cennetten mi düştün bu ne güzellik" diyerek şımartması. Hiçbir özelliği olmayan daha doğru düzgün konuşmasını bilmeyen kızlar bu yüzden kendini "kraliçe" olarak görüyor.

Bunu YAPMAYIN.

Yeni konular

Geri
Yukarı