Evlenen insanlar gerçekten mutlu mu?

Ayrıca kadın çocuk olunca çalışmak istemeyebilir nasıl geçinilecek o zaman :(

Hocam bu iyi tarafı. Bir de tek askeri ücretler çalışan hatta işsiz insanlar var çoğunlukla.

Her ikisi de en az 5'er bin TL alsalar rahat geçinmezler mi?

Etrafınızda kaç kişi var 5000 TL maaş alan? En az diyerek sanki genelde insanlar 5000 TL'den daha iyi maaş alıyormuş gibi kanı yaratıyorsunuz. Halbuki insanlar tek askeri ücreti zor buluyorlar.

Hocam 24 yaşındayım eczane teknisyeniliği yapıyorum asgari ücretle çalışıyorum ben nasıl evlencem? Hadi evlendim diyelim şimdi kızların karnını nasıl doyuracağım lüks istiyorlar hep.

Hocam burayı pek bilmiyorum. Özelden mesaj atabiliyor muyuz? Bir şey söyleyeceğim.

Hocam 24 yaşındayım eczane teknisyeniliği yapıyorum asgari ücretle çalışıyorum ben nasıl evlencem? Hadi evlendim diyelim şimdi kızların karnını nasıl doyuracağım lüks istiyorlar hep

30'a kadar yolu var sakın evlenmeyi düşünme.

Evlenilen insan, onun ailesi, evlendikten sonra gelişen olaylar... Hep mutluluğu etkileyen faktörler. İyi ki evlenmişiz diyen tanıdıklarım da var, keşke daha sonra evlenseydim diyen de, hiç evlenmeseydim diyen de var.

Ne kadar geç evlenmek isterseniz, o kadar zor birisini bulursunuz. Çünkü beğenebileceğiniz tün kişiler zaten evlenmiş ve çocuklu olur. Size de ne kalırsa onu kabullenmek düşer.

Tabi bazen kısmet olmuyor.

Geri
Yukarı