EVO RX 5600XT ETH performansı nasıl artırılır?

batuhandivrik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an PC'de oyun oynayamıyorum ve boş boş duruyor. Ben de ETH kazmayı düşünüyorum, her şeyini hallettim ama bu UV yapıp ETH kazım performansını arttırmayı tam bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mı? Şu an ETH kazımı 38.5 mh/s ve daha yüksek yapabilenler var. Yardımcı olan olursa sevinirim :).
Yardımcı olacak biri yok mu acaba ?

Son düzenleme:
Benim de 38.5 ile stabil kazıyor şu an 40a çıktığında reset kapanma gibi durumlar oluyor güç kaynağımdan dolayı olabilir çok fazla zorlanmayın bence 38.5 da gayet iyi değer sıcaklık 50-54 arası değişiyor, benim fanlar 1600-1800 RPM duruma göre ayarlıyorum.

Benim de 38.5 ile stabil kazıyor şu an 40a çıktığında reset kapanma gibi durumlar oluyor güç kaynağımdan dolayı olabilir çok fazla zorlanmayın bence 38.5 da gayet iyi değer sıcaklık 50-54 arası değişiyor, benim fanlar 1600-1800 RPM duruma göre ayarlıyorum.
Hocam şu an 40 mh/s stabil çalışıyor ancak ben ethermine.org dan takip ediyorum ve çoğu kişi günlük 6 dolar kazanabilirsin diyorken 3 dolar gözüküyor neden acaba ?

O günlük kur farklarından dolayı oluşuyor yükseliş ve çıkış gibi durumlar yaşandığı için değişiklik gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı