Evolutin X mi yoksa Project Elixir GSI ROM mu?

Dss kurt

Decapat
Arkadaşlar herkese iyi sosyaller. Cihazıma özelleştirilebilir ve az yer kaplayan bir ROM kuracağım. En son kullanımlarımda Evolution X 5.6 GB kadar bir yer kaplıyordu. Project Elixir ise en son 8.2 GB kadar bir yer kaplıyordu. Bu işle ilgilenen biri şu an ne kadar yer kapladıgını bildirebilir mi acaba?

Crdroid öneririm j7 core cihazımda kısık ekranda 2 gün pil ömrü veriyor zorlasan 3 4 olur.Depolama olarakda çok optimize sistem olarakta çok optimize.Gapps sorunu var bende ama zaten gsi kuracaksın benimki gsi zip port idi.Ama ikisi arasında kullanicaksan elixir derim

Normalde TWRP içerisinde sistemi silip yeni bir sistem kurabiliyorduk. Ama tablette kullandıgım TWRP de silme gibi bir yetki yok üstüne yazsak sorun çıkar mı?

@korsanseverkullanıcı hocam crdoid görünüş olarak beni bağlayamadı.
@oKarbonat_Erol los u bende kullandım hocam ama depolamayı fazla kullanıyordu. Ama arrow OS denerim.
@İnnata 32 GB depolamanın katili olacaktır :)
evet crdroid en çirkini maalesef.corvus deneyebilirsiniz yeni lineage 21 çıktı cihazınızı bilmiyorum ama oda bayağı güzel.cihazınızı söylerseniz size yardımcı olabilirim size uygun Rom'u bulma konusunda

Geri
Yukarı