Evolutin X mi yoksa Project Elixir GSI ROM mu?

Arkadaşlar herkese iyi sosyaller. Cihazıma özelleştirilebilir ve az yer kaplayan bir ROM kuracağım. En son kullanımlarımda Evolution X 5.6 GB kadar bir yer kaplıyordu. Project Elixir ise en son 8.2 GB kadar bir yer kaplıyordu. Bu işle ilgilenen biri şu an ne kadar yer kapladıgını bildirebilir mi acaba?
Hangi cihaz ve hangi Evolution X sürümü? Ben 8.3 sürümü kullanıyorum, sistem 16GB yer kaplıyor olarak gözüküyor.

Etiketlerde Samsung Tab A7 yazıyordu aslında.
Delirdim hocam. XDA da LOS sistemini Odin ile kurabildiğimiz bir sürümü mevcut ama arrow OS i denemek istedim. Cihaz kaç kere bozuldu bir türlü kuramadım sistemi. Bir de üstüne nasıl oldu anlamadım depolamayı 2'ye böldük 2 farklı depolama birimj var diye gözüküyor.

Etiketlerde Samsung Tab A7 yazıyordu aslında.
Delirdim hocam. XDA da LOS sistemini Odin ile kurabildiğimiz bir sürümü mevcut ama arrow OS i denemek istedim. Cihaz kaç kere bozuldu bir türlü kuramadım sistemi. Bir de üstüne nasıl oldu anlamadım depolamayı 2'ye böldük 2 farklı depolama birimj var diye gözüküyor.
hocam tablete rom kuruyorsanız baştan deseniz harika romlar var ben tab 3 de bakın o derece kullandığım bir rom vardı onu bulursam atarım size harika bişeydi tablet harika bişeye dönüşmüştü

hocam tablete rom kuruyorsanız baştan deseniz harika romlar var ben tab 3 de bakın o derece kullandığım bir rom vardı onu bulursam atarım size harika bişeydi tablet harika bişeye dönüşmüştü
maalesef güncel sürümünü bulamadım android 7 buldum..pixel experience kurun.en güzeli o her yönden

Son düzenleme:
Şu an zor da olsa arrow OS kurdum. Google keyboarda alışamadım sadece. Project Elixir kuramadım product boyutunu değitiremedim haliyle bir de ekteki gibi sistem 2 GB doküman yazan yer ise 8 GB biraz moral bozucu oldu stock sistemle aynı durumda.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240324-145819.png
    Screenshot_20240324-145819.png
    216 KB · Görüntüleme: 15
Şu an zor da olsa arrow OS kurdum. Google keyboarda alışamadım sadece. Project Elixir kuramadım product boyutunu değitiremedim haliyle bir de ekteki gibi sistem 2 GB doküman yazan yer ise 8 GB biraz moral bozucu oldu stock sistemle aynı durumda.
adb ile yer açabilirsiniz veya root.(sistem uygulamalarını kaldırın).
custom recoverydenmi kurdunuz sistemi?

Robot atabiliyoruz. Sistemi kurduktan hemen sonra kurulabiliyor fakat 2.kez girince TWRP de dosyalar kilitleniyor. Tahminen TWRP beta aşamasında olmasıdır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240324-152509.png
    Screenshot_20240324-152509.png
    78,2 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri
Yukarı