Evreninde kaybolacağım oyun önerisi

264075

Hectopat
Arkadaşlar bana o oyunun içine, evrenine girince beni saatlerce sıkmadan eğlendirecek bir oyun arıyorum. Herhangi bir oyun olur hiç fark etmez sistem falan da sormanıza gerek yok siz önerin yeter ben hepsine teker teker bakacağım. Bu aralar çok oyun kıtlığı çekiyorum niyeyse. Sadece PC oyunu da olmak zorunda değil bu arada PS, Nintendo falan o platformlardan olan oyunları da önerebilirsiniz emulatorle oynarım onları da.

The Witcher 3
The Walking Dead serilerini oynayabilirsin.
Assassin's Creed Valhalla.
Skyrim.
Shadow of the Tomb Raider.
Çoğu bilindik oyunlar ama aklıma gelmedi başka.

1 ve 2'yi bitirdim özellikle 1'e bayılıyorum çok iyiydi.

YKS'den sonra Skyrim'i modlayıp girişmek istiyorum çoğu arkadaşım modsuz oyun bayağı sıkıcı oluyor diyor öyle mi gerçekten?

Bitirdiysen alemin oyununu söylüyorum sana.
Ezio Auditore da Firenze'nin hikayesine göz at ( assasin Creed 2 )

1 ve 2'yi bitirdim özellikle 1'e bayılıyorum çok iyiydi.

YKS'den sonra Skyrim'i modlayıp girişmek istiyorum çoğu arkadaşım modsuz oyun bayağı sıkıcı oluyor diyor öyle mi gerçekten?
Ben oyunları kendi hikayesiyle, karakterleriyle, silahları ile oynamayı seven biriyim. Skyrim'i hem modsuz hemde modlu oynayan biriyim. Genellikle grafik ve animasyon modları kurdum, yani bu mod konusu bana kalırsa kişisel bir şey, sen oyunu elden ringe çevirmek istersin, kamera açısını sevmezsin onu düzeltirsin. farklı silahlar, düşmanlar eklemek istersin, dediğim gibi bu mod kurma işi kişisel bir şey.

Geri
Yukarı