Evrimin var olduğuna dair kanıtlar var mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
.

Dosya Ekleri

• evrimab.jpg
    evrimab.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 209
Evrimleşmek 2 saniyede olan bir süreç değil ki? Evrim binler hatta milyonlarca yılda gerçekleşen bir durum.

Maymunlar konusunda ise maymunlar yaşadıkları bölgede hayatta kalmayı başabilecek şekilde evrimleşmiş ve bölgeye uyum sağlamışlar. Maymunlar o bölgeye uyum sağlayınca neden evrimleşsin ki? Örneğin siz şu anda (büyük ihtimalle) şehirde yaşıyorsunuz ve yırtıcı pençelere ihtiyacınız yok. Neden bir pençeye sahip olacak şekilde evrimleşirsiniz? Lütfen herhangi bir şeye saçma demeden önce iyice araştırın veya susmayı fikrim yok demeyi biliniz efendim. İyi günler.

Evrim hâlâ devam ediyor zaten.
İnsanın maymunlardan gelmediğini veya bütün canlıların her şeyden önce okyanuslarda yaşamadığını neye dayanarak söylüyorsunuz?
(Yanlış anlamayın, cevabınızı merak ettim.)

Cevap vermezdim normal de bu konuya fakat belki Google diye bir arama motorunun olduğu aklına gelir. Evrim her saniye devam ediyor, evrimin türleri var. 2 adet türü var. Mikro ve Makro evrim olarak adlandırılıyor. Mikro evrim: tek hücreli canlılarda gerçekleşiyor, Makro evrim: biz insanlar gibi çok hücreli canlılarda gerçekleşiyor. Peki neden maymunlar insan olmuyor? Çünkü maymunlardan gelmiyoruz, maymunlar ile ortak atamız var. Maymunlar ile ORTAK ATAMIZ var. İnsanların evrimi binlerce yıl sürerken, tek hücreli canlıların aylar, yıllar sürebilir. Sadece aç araştır oku. Evrimi buradan öğrenemezsin.

Evrim hâlâ devam ediyor zaten.
İnsanın maymunlardan gelmediğini veya bütün canlıların her şeyden önce okyanuslarda yaşamadığını neye dayanarak söylüyorsunuz?
(Yanlış anlamayın, cevabınızı merak ettim.)
Evrim devam etseydi sokaktaki kediler bile değişirdi türler yok olmamak için evrilirdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı