Excalibur alınır mı?

Bütçe
15000
Seninkine bakmıştır zaten oda güzel hatta önerdiğm laptopun işlemci ve ekran kartı bakımından bir üstü lakin konu sahibi beyaz sevmeyebilir diye önermemiştim sizin önerdiğiniz iyi oldu eğer beyaz seviyorsa senin attığın laptopu almalı.

Anlıyorsan bir bakar mısın ben kasa attım 2 tane hangisini almalıyım diye.

Malzeme kalitesini inceleme ile anlayamayız, gerçek kullanıcı tecrübesi lazım. Sıcaklık değerleri iyi olabilir, ben yine de önermeyeceğim.

Malzeme kalitesi ve sıcaklıklar. Clevo ile TongFang benim gözümde eşittir.

Tamam siz önermeyebilirsiniz. Fenix'i alıp 90 derecede kullanmaktan iyidir diye düşünüyorum.

Malzeme kalitesini inceleme ile anlayamayız, gerçek kullanıcı tecrübesi lazım. Sıcaklık değerleri iyi olabilir, ben yine de önermeyeceğim.

Malzeme kalitesi ve sıcaklıklar. Clevo ile TongFang benim gözümde eşittir.
@Turkish Kebab kullanıyordu sanırım, nasıl malzeme kaltesi?

Elde sağlam bir done, elle tutulabilir bir referans yok bu 19.7 modeli hakkında. Böylesine geniş bir bütçede de kötü izlenim yaratmış, kalitesiz bir markanın modeline para harcanmasını doğru bulmuyorum.

Son düzenleme:
Nasıl alınmaz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sıcaklık değerleri normal malzeme kalitesi de iyi.
Her şey kasa kalitesi ya da donanım değildir. TongFang üretimi anakartlar oldukça kalitesiz, küçük bir arızada bile fişi çekebiliyor.

Tulpar V19.7 son zamanlarda çok abartıldı ve bunun sonuçlarını ileride göreceğiz gibi.

Her şey kasa kalitesi ya da donanım değildir. TongFang üretimi anakartlar oldukça kalitesiz, küçük bir arızada bile fişi çekebiliyor.

Tulpar V19.7 son zamanlarda çok abartıldı ve bunun sonuçlarını ileride göreceğiz gibi.
Hocam anakart olayıyla ilgili kaynak atma şansınız var mı? Kötü model önermeyelim.

Yani, biraz haklı gibisiniz kaliteli değiller fakat küçük bir arızada bile emekliye ayrılacağını düşünmüyorum. Varsayımdan ibaret.

Yeni konular

Geri
Yukarı