Excalibur alınır mı?

Bütçe
15000
Hocam anakart olayıyla ilgili kaynak atma şansınız var mı? Kötü model önermeyelim.
Normalde bu siteyi argüman olarak fazla kullanmam ama şikayet yoğunluğu en çok bu sitede var:

Normalde bu siteyi argüman olarak fazla kullanmam ama şikayet yoğunluğu en çok bu sitede var:

Hocam Abra modelini önermedim, önermem zaten. Attığınız forum sitesi de kullanıcılar için, arayıp sorun bulunabilir ancak aynı şeyi MSI içinde yapabilirim. GE75 ile sorun yaşayan kişiler vardı.

Son düzenleme:
V19.7'de sorun çıkma ihtimali diğer markalarla aynı. Şikayetvar'da bile 1 tane şikayet bulabildim, hadi geçen seneki modelleriyle 10 olsun. Yine bir MSI ASUS HP Lenovo modeli gibi. Zaten önerenler olarak zorla Monster alacaksınız diye zorladığımız yok, konu sahibinin tek Monster istemiyorum demesine bakar. Başka bir markadan buluruz.

V19.7'de sorun çıkma ihtimali diğer markalarla aynı. Şikayetvar'da bile 1 tane şikayet bulabildim, hadi geçen seneki modelleriyle 10 olsun. Yine bir MSI ASUS HP Lenovo modeli gibi. Zaten önerenler olarak zorla Monster alacaksınız diye zorladığımız yok, konu sahibinin tek Monster istemiyorum demesine bakar. Başka bir markadan buluruz.
Şimdi şöyle bir şey var laptop olduğu için masaüstü gibi bir kaç yıl sonra sistemde parça güncellemesi yapamıyoruz bazı markalar haricinde bunun için geleceğe dönük bir bilgisayar olsun istiyorum çok ömürlü olsun servisi iyi olsun gerisi marka kısmı pek sorun olmaz.

Şimdi şöyle bir şey var laptop olduğu için masaüstü gibi bir kaç yıl sonra sistemde parça güncellemesi yapamıyoruz bazı markalar haricinde bunun için geleceğe dönük bir bilgisayar olsun istiyorum çok ömürlü olsun servisi iyi olsun gerisi marka kısmı pek sorun olmaz.
Monster'ın servis kalitesi Türkiye'nin üstünde. 19.7'de sorun çıkartmayan bir model. Ben tercih ederdim.

Şimdi şöyle bir şey var laptop olduğu için masaüstü gibi birkaç yıl sonra sistemde parça güncellemesi yapamıyoruz bazı markalar haricinde bunun için geleceğe dönük bir bilgisayar olsun istiyorum çok ömürlü olsun servisi iyi olsun gerisi marka kısmı pek sorun olmaz.

Kaç sene götürmeli? Ve biraz bekleyebilir misiniz?

Tabi ki beklerim herkese ilgisi için çok çok teşekkürler bu arada yani mesela 3 seneyi rahat bir şekilde götürmesi yeterli olacaktır.

3 sene için 1660 Ti bile yeter hocam. Yukarıda attığımız Monster yeter size. Aşabilirseniz,

Yeni konular

Geri
Yukarı