Excalibur E600 almak mantıklı mı?

Sorman hata, nasıl oluyor bu destek biraz daha açar mısın?

Ameliyat aleti üretmek istiyorum. Bu yüzden bir firma ile anlaştım. Tasarımlarımı bilgisayar üzerinden yapıp firmaya vereceğim. Fakat elimdeki bilgisayar bunun için uygun değil. Kosgeb'in de bu tarz şeyler için destek verdiğini öğrenince kolları sıvadım. Haftaya projemi Kosgeb'e sunacağım eğer kabul edilirse bu bahsettiğim desteği verecekler.
SolidWorks için 16GB RAM yeterli. R5 3600 alın. Ayrıca Marka/Model belirtirseniz daha çok yardımcı olabiliriz.
Konfigürasyon seçeneklerinde AMD Ryzen işlemciler yok maalesef. Olsa Ryzen alıcaktım.
Bence HP pavilvon alın karşılaştırma yaptım HP pavilvon bence daha iyi. (Adın laptopın adını yazamadım ama olsun.
Taşıma zorunluluğum olmadığı için masaüstü almayı düşünüyorum.

Ameliyat aleti üretmek istiyorum. Bu yüzden bir firma ile anlaştım. Tasarımlarımı bilgisayar üzerinden yapıp firmaya vereceğim. Fakat elimdeki bilgisayar bunun için uygun değil. Kosgeb'in de bu tarz şeyler için destek verdiğini öğrenince kolları sıvadım. Haftaya projemi Kosgeb'e sunacağım eğer kabul edilirse bu bahsettiğim desteği verecekler.

Konfigürasyon seçeneklerinde AMD Ryzen işlemciler yok maalesef. Olsa Ryzen alıcaktım.

Taşıma zorunluluğum olmadığı için masaüstü almayı düşünüyorum.
Konfigrasyon kötü değil jkendini üzmene gerek yok gayet yeterli. İyi çalışmalar

Geri
Yukarı