Excalibur E600 montajlı mı geliyor?

Oyunlarda vesaire nasıl? Sorun çıktı mı? Çıktıysa ne gibi sorunlar?

Ben RTX 3070'li modelini, Hepsiburada üzerinden satın almıştım. Oyun performansı gayet iyi. İlk geldiğinde ekran kartında sorun var mı diye bakmak istedim, ve baktım. Ondan sonra garanti kapsamının dışına çıktığını öğrendim ürünüm. Üzüldüm tabiikide, sonu. Ta 5-6 yıl'da bir bilgisayar alıyorum ve 13.000TL para.

Bence monitör olarak bunu alın veya ben 4k oynuyacam bana hz lazım değil diyorsanız da kesinlikle bu
Asus VP28UQGL 28" 1ms 60Hz Adaptive-Sync Flicker-Free TN 4K UHD Gaming Monitör - incehesap.com daha iyi 4k monitör bulursanız onuda alabilirsiniz
Bu arada isteğin sadece oyun oynamak ise xbox series x alman daha iyi olucak bilgin olsun birde 55inç güzel bir tv bana sorabilirsin 1 tane de kol keyfine bakarsın sadece oyun oynayacak isen
Bence monitör olarak bunu alın veya ben 4k oynuyacam bana hz lazım değil diyorsanız da kesinlikle bu
Asus VP28UQGL 28" 1ms 60Hz Adaptive-Sync Flicker-Free TN 4K UHD Gaming Monitör - incehesap.com daha iyi 4k monitör bulursanız onuda alabilirsiniz
Bu arada isteğin sadece oyun oynamak ise xbox series x alman daha iyi olucak bilgin olsun birde 55inç güzel bir tv bana sorabilirsin 1 tane de kol keyfine bakarsın sadece oyun oynayacak isen
Bunu dememin sebebi topluyacahın pc de sadece 2k 144hz oyun oynayacak iken xbox series x te 4k 120hz

Son düzenleme:
Xbox series x =7500TL
TV=5000TL
12.500TL
Geriye 1.500TL kalıyor senin 15000TL ye çıktığını düşünürsek 2.500TL kalır 2500TL apu topla ondan sonra keyfine bak işin için gerekmiyorsa pc
Xbox series x =7500TL
TV=5000TL
12.500TL
Geriye 1.500TL kalıyor senin 15000TL ye çıktığını düşünürsek 2.500TL kalır 2500TL apu topla ondan sonra keyfine bak işin için gerekmiyorsa pc
Veya direk rtx 3070 ile sistem kur senin kararın

FPS türü oyun oynamıyorsan zaten bilgisayara ihtiyacın yok bilgisayara vereceğim parayıda TV ye yatır veya bir kol al orjinel

Son düzenleme:
Xbox series x =7500TL
TV=5000TL
12.500TL

Veya direk rtx 3070 ile sistem kur senin kararın

FPS türü oyun oynamıyorsan zaten bilgisayara ihtiyacın yok bilgisayara vereceğim parayıda TV ye yatır veya bir kol al orjinel
Apu ne demek?

Apu sistemde yükesek oyunlarda yüksek FPS hayalin olmasa güzel bir tercih mesala normal işlemci alınca ekran kartsız sistem çalışmaz ama apo larda ekran kartı görevinde işlemci üstlenir düşünürse böyle olabilir zaten apoyu eyerki öğrenciyken dersler ve csgo valorant tarzı oyunlar için topla kalan parayla ise Xbox series x ve güzel bir TV al apo sisteminde Tv'de kulanırsın zaten
Veya bu kadar bütçen varken asla girmeni istemem ama 2.ele de girebilirsinin 2.elden temiz ürünler alabilirsin apo sistemin 2 katı performans verir veya almamak ta bir tercih
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunun rx570 veya rx470 lisini yaparsın ama dikatli olmak çok önemli çünkü ekran kartı miningli olabilir
Apu sistemde yükesek oyunlarda yüksek FPS hayalin olmasa güzel bir tercih mesala normal işlemci alınca ekran kartsız sistem çalışmaz ama apo larda ekran kartı görevinde işlemci üstlenir düşünürse böyle olabilir zaten apoyu eyerki öğrenciyken dersler ve csgo valorant tarzı oyunlar için topla kalan parayla ise Xbox series x ve güzel bir TV al apo sisteminde Tv'de kulanırsın zaten
Veya bu kadar bütçen varken asla girmeni istemem ama 2.ele de girebilirsinin 2.elden temiz ürünler alabilirsin apo sistemin 2 katı performans verir veya almamak ta bir tercih
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bunun rx570 veya rx470 lisini yaparsın ama dikatli olmak çok önemli çünkü ekran kartı miningli olabilir
Siz ne düşünüyorsunuz acaba
Ve 8gb yerine 16gb yaparız sizinkini
Rica etsem neye karar verdiğinizi söyleyebilirmisiniz
Sanırsam RTX 3070'li sistemi alacaksınız kesinlikle siz bilirsiniz

Son düzenleme:
APU sistemde yükesek oyunlarda yüksek FPS hayalin olmasa güzel bir tercih mesela normal işlemci alınca ekran kartsız sistem çalışmaz ama apolarda ekran kartı görevinde işlemci üstlenir düşünürse böyle olabilir zaten apoyu eyerki öğrenciyken dersler ve CS:GO Valorant tarzı oyunlar için topla kalan parayla ise Xbox Series X ve güzel bir TV al apo sisteminde TV'de kulanırsın zaten.
Veya bu kadar bütçen varken asla girmeni istemem ama 2.ele de girebilirsinin 2.elden temiz ürünler alabilirsin apo sistemin 2 katı performans verir veya almamak ta bir tercih.
bunun RX570 veya RX470 lisini yaparsın ama dikatli olmak çok önemli çünkü ekran kartı miningli olabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz acaba.
Ve 8 GB yerine 16 GB yaparız sizinkini.
Rica etsem neye karar verdiğinizi söyleyebilir misiniz?
Sanırsam RTX 3070'li sistemi alacaksınız kesinlikle siz bilirsiniz.

2K çözünürlüklü bir monitör sipariş ettim. Yakında gelecek. Bugünde GameGaraj'dan RTX 3070 i5-10400F kullanılan bir sistem tercih ettim. Umarım bir sorun çıkarmaz.

Geri
Yukarı