Excalibur G770 60 Hz ekranına maksimum kaç Hz OC yapılır?

OverFireable

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF 6900XT OC Edition / AMD Ryzen 7 5800x3D / Kingston Fury Renegade RGB 2x16 3600Mhz CL16 / Asus ROG STRIX B550-XE / Samsung 980 Pro / Hikvision E100 1TB / Phanteks P600s / Corsair RM850x 850 watt 80+ gold / Arctic Liquid Freezer II 360
Olabilir , ben tam olarak nereden indirdiğimi hatırlamıyorum ama antivirüs programı varsa iyi olur indirdiğinde sıkıntı çıkmaması için.
Antivirüsüm yok napabilirim?
Hocam merakımdan soruyorum bilgisayarınızı kaç aydır kullanıyorsunuz? Bazıları bu bilgisayar almayın diyor o yüzden herhangi bir sorun yaşadınız mı?
10 gün sonra 1 yıl oluyor. 1 kere çöktü ondada accayip zorlamıştım bilgisayarı. Tek sıkıntısı kasası biraz fazla ısınıyor 70-80 derece arası.
70-80 arası da FH5 gibi büyük oyunlar oynarken.

Kaç hertz yapılabileceği aynı paneller arasında bile farklılık gösterirken kimse garanti veremez. Overclock için CRU işine yarayabilir. Buradan indirebilirsin.

Kaç hertz yapılabileceği aynı paneller arasında bile farklılık gösterirken kimse garanti veremez. Overclock için CRU işine yarayabilir. Buradan indirebilirsin.
Hocam güvenilirmi burası?

Hocam videodaki gibi yaptım yeniden başlattım ama ayarlarda ayarladığım Hz gözükmüyor?

Yapmayın diyecektim ama çoktan yapmışsınız. Geri almanızı şiddetle tavsiye ederim. Laptoplarda bu konular çok tehlikeli.
Hocam zaten olmadı ayarlarda sadece 60.03Hz gözüküyor.

Geri
Yukarı