Excalibur G770 ile yayın yapılabilir mi?

Mhk05

Decapat
Daha fazla  
Selamlar dostlarım. Bugün size bir laptop hakkında danışmak istiyorum. Ben bir laptop almaya karar verdim fakat yayın yapar mı konusunda biraz tereddütteyim, size sormak istedim. Alacağım laptop Casper Excalibur G770, içinde i5 9300H işlemcisi ve GTX ekran kartı var. Bence yayın yapmak zor olmaz, sizce yayın yapar mı?

İçine bir tane daha 8 RAM takılacak ve 16 GB RAM hafızası olacak

Son düzenleyen: Moderatör:
Yayın yaptırır fakat onun yerine alternatif diğer laptoplara bakmanızı öneririm.

Selamlar dostlarım. Bugün size bir laptop hakkında danışmak istiyorum. Ben bir laptop almaya karar verdim fakat yayın yapar mı konusunda biraz tereddütteyim, size sormak istedim. Alacağım laptop Casper Excalibur G770, içinde i5 9300H işlemcisi ve GTX ekran kartı var. Bence yayın yapmak zor olmaz, sizce yayın yapar mı?

İçine bir tane daha 8 RAM takılacak ve 16 GB RAM hafızası olacak
Bence laptop tavsiyesi için ayrı bir konu açın. Yapar yapmasına ama ayarlara da bağlı.

İçine bir tane daha 8 RAM takılacak ve 16 GB RAM hafızası olacak.

Çoğu kişi Casper markadan uzak dur diyor ama ben 2 yıldır E600 kullanıyorum. Ve hiçbir sorunla karşılaşmadım bir kere kendi servisinde yanık kokusu almadan dolayı upgrade ettik ve arayıp sorduğumda sadece anakart, RAM ve işlemci bölümlerinde deformeler olduğu için bir üst modelleri takıldı diyorlardı PSU değişip 550W'dan 850W'a yükseltildi RAM 16 GB'ta yükseltildi diyordu i5 9.nesil takılıyken 10.nesile çıkarıldı diyorlardı ben en başta inanmadım ama gerçekmiş. Yani bu kadar dev bir hizmet varken neden önermiyorlar anlayamıyorum 2 yılda 1 kere servise gitti. Ve upgradeli bir şekilde geldi.

Yayın yaptırır fakat onun yerine alternatif diğer laptoplara bakmanızı öneririm.

Bu fiyat bandında bence fiyatının en iyisi bu ve bütçemde bundan ibaret yani ilerleyen zamanlarda tabii ki param artabilir eğer artarsa kesinlikle yüksek performanslı bir tane tercih etmeye özen gösteririm ama şu anlık durum bu ve dediğim gibi fiyatının en iyi şu anda bu gerek 512 GB SSD gerek i5 9300H ve GTX 1650 kart yayın yaptıracağını bende tahmin ediyordum zaten ama yine de sizlere sorayım dedim

Yeni konular

Geri
Yukarı