Excalibur G770 laptoptan gelen ses nedir?

Plokon916

Decapat
Merhaba. Ben laptopumun içini bugün açıp temizledim. Bir oyun açtığımda fanın sesi azıcık artıyor ama sanki bir şey sürtünüyormuş gibi fandan ses geliyor. Şu an video çekemedim ama tekrar olduğu zaman atarım. Fanı temizlememe rağmen neden böyle bir ses çıkıyor? Laptop modeli Excalibur g770.

Bir arkadaşım da bu problem ile karşılaşmıştı. Aynı model laptop ve tıpkı sizinki gibi ses çıkıyordu. Baya araştırmıştık ama bir çözüm bulamamıştık. En son arkadaş fanı değiştirtmişti ama o da işe yaramamıştı.

Bir arkadaşım da bu problem ile karşılaşmıştı. Aynı model laptop ve tıpkı sizinki gibi ses çıkıyordu. Bayağı araştırmıştık ama bir çözüm bulamamıştık. En son arkadaş fanı değiştirtmişti ama o da işe yaramamıştı.

Anladım bir bilgisayarcıya götüreyim mi? Çünkü içini açmadan önce de böyle bir problem vardı temizleyince daha da belli olmaya başladı.

Anladım bir bilgisayarcıya götüreyim mi? Çünkü içini açmadan önce de böyle bir problem vardı temizleyince daha da belli olmaya başladı.
Belki götürmeyi düşünebilirsiniz. Ama mümkünse güvendiğiniz bir bilgisayarcıya götürün, parça çalınması sıkıntısı çıkmasın.

Merhaba. Ben laptopumun içini bugün açıp temizledim. Bir oyun açtığımda fanın sesi azıcık artıyor ama sanki bir şey sürtünüyormuş gibi fandan ses geliyor. Şu an video çekemedim ama tekrar olduğu zaman atarım. Fanı temizlememe rağmen neden böyle bir ses çıkıyor? Laptop modeli Excalibur g770.

Bende aynı modeli kullanıyorum aynı sorun bende de mevcut fanların içini yağladım fakat sorun hala devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı