Excalibur G770 laptopu 240 Hz monitör bağlama

slokyvenom

Hectopat
Benim laptopum Excalibur g 770. benim laptopum 60 Hz değerinde ve 15.6 inç büyüklüğünde. Ben bunu yükseltmek ve 240 Hz ve 27 inçlik monitöre bağlamak istiyorum laptopumu bu monitöre bağlayabilir miyim?

Tabii ki de bağlayabilirsin.Ancak sistem özelliklerin çok çok iyi değilse zaten 240 fps alamayacağın için gerekli değil(RTX 2080TI ile bile 240 fps almak kolay değil). 144hz 1 ms Curved bir monitör senin için tam uygundur.

Evet bağlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tabii ki de bağlayabilirsin. Ancak sistem özelliklerin çok çok iyi değilse zaten 240 FPS alamayacağın için gerekli değil(RTX 2080 Ti ile bile 240 FPS almak kolay değil). 144Hz 1 ms Curved bir monitör senin için tam uygundur.

Genelleme yapmamak lazım. Arkadaş CS:GO LoL Zula Minecraft gibi oyunlar oynayacaksa 360Hz monitör bile alabilir.

Evet bağlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genelleme yapmamak lazım. Arkadaş CS:GO LoL Zula Minecraft gibi oyunlar oynayacaksa 360Hz monitör bile alabilir.
*Düşük ayarlarla

Yeni konular

Geri
Yukarı