Excalibur G770 nasıldır?

• Konuyu başlatan GGKE
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 686
Tabii ki şarjda. Bendeki i5 12. nesil 1245h islemci. Belki onceki ya da i7'li sistemlerde sorun olabilir ama ben cok memnunum.

Şarjda 65 derece olan bir laptap henüz üretilme di. Çok hafif oyunlar oynuyorsanız olabilir ama ASUS ROG STRIX gibi üst düzey laptaplar bile o derecelerde değil.

12. nesilde 2. hdd takma olayini bile kaldirmislar. yuva var ama baglanti yok. diğer nesiller de baglanabiliyor. oyundan cok after effects render aliyorum. saatler süren render işlemleri yapiyorum yaz ayinda sorun yasamamdim. Acer laptop da var isiniyor 5600x masaüstü de kullaniyorum ayni şekilde 60-65 dereceleri geçmiyor hicbiri. g770 de isiniyor ama rahatsiz edici degil normal laptop değerleri

12. nesilde 2. HDD takma olayini bile kaldirmislar. Yuva var ama baglanti yok. Diğer nesiller de baglanabiliyor. Oyundan cok After Effects render aliyorum. Saatler süren render işlemleri yapiyorum yaz ayinda sorun yasamamdim. Acer laptop da var isiniyor 5600X masaüstü de kullanıyorum ayni şekilde 60-65 dereceleri geçmiyor hicbiri. G770 de isiniyor ama rahatsiz edici degil normal laptop değerleri.

Normal laptap değerleri ise sorum yok. Ama şunu bilmenizi isterim ki bu laptap ın geneli sıkıntılı. Bu yüzden tavsiye edilmiyor. Bu arada 6 ay geçtiyse bakımlarını yaptırın.

kendim yapabiliyorum teknik bilgim var. Casper alma sebebim gigabyte ve asus un 11. nesilleri ile ayni fiyatti ve diverlerinde 1650 varken bunda 3050 vardi. fiyattan dolayi riske girdim aldim ama iyiki almisim cok memnunum. fiyat ayni olsa tabiki msi yada victus alırdım

Kendim yapabiliyorum teknik bilgim var. Casper alma sebebim Gigabyte ve ASUS'un 11. nesilleri ile ayni fiyatti ve diverlerinde 1650 varken bunda 3050 vardi. Fiyattan dolayi riske girdim aldim ama iyi ki almisim cok memnunum. Fiyat ayni olsa tabii ki MSI'ya da Victus alırdım.

MSI alt segment te iyi bir şey üretmiyor maalesef. ASUS TUF Gaming de G870 fiyatında. Sanırım G770 le aynı fiyata aynı donanımı şunun sadece Acer Nitro var.

Geri
Yukarı