Excalibur G770 pişman eder mi?

Ayn kanka hepsi kullandı ve yorumluyor.

Yorumlamak için düz bir bilgisayar bilgisi yeterli zaten hatta hayatında 1 kere oyuncu laptopu kullandıysanda yeterli. İlla Casper'a para vermen gerekmiyor bunu anlamak için. Testler, benchmarklar ve bu tarz konular hakkında yapılan incelemeler bu yüzden var.

Herhangi zararı yok. TS bench evet. Thorttlestop ana ekranından bir SS atar mısınız?

EDP other ne acaba? Laptop throttle mi yapıyor ?

O limit ile alakalı değil diye biliyorum. Tam olarak ne olduğunu bende bilemiyorum.

Cihazı yüksek performans modunda alın. Bir tarafta limits sekmesi dursun. TS bench dediğiniz zaman 960M'yi işaretleyin. Test esnasında SS atın. Test bitmeye yakınken özellikle bir SS atın.
byrn22.png
Byrun23.png

Cihaz limit yemiş tuhaf şekilde. Yüksek performans modunda limitlerinden kurtuluyor aslında o cihaz. Bu arada evet 79 watt çekmiş ve 97 derece görmüş. Evet thorttle yiyor yani.

Yüksek performans modundan çıkarmama rağmen limit uyguluyor CPU saçma. GPU thermal uygulamasın yeter bana ama saçma.

Cihaz limit yemiş tuhaf şekilde. Yüksek performans modunda limitlerinden kurtuluyor aslında o cihaz. Bu arada evet 79 watt çekmiş ve 97 derece görmüş. Evet thorttle yiyor yani.
Bence ben Gpu'ya da thermal yediririm.😀

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı