Excalibur G770 prize takılı oyun oynarken şarj azalıyor

Daha fazla  
Yeni aldığım Laptop'da prize takılıyken şarj azalıyor. Ama bu sadece oyun oynarken oluyor. İnternette gezinirken falan şarj düşmüyor. Ama oyun oynarken azalıyor. Laptopumun markası Excalibur g770. bu problem neden oluyor?

Ben İntel Driver Support Assisant'dan bir sürücü indirdim kendi üreticinizden indirin diye uyarı verdi. Ben o sürücüyü kurdum. Acaba onla alakalı olabilir mi ?

Alakasi yok şarj azalmasiyla sistemin tam özellikleri nedir ve adaptör kaç W

Sorunumu çözdüm Aygıt Yöneticisi'nden Intel eski sürüme döndüm ve düzeldi.

Ekran görüntüsü 2022-10-29 182545.png

İlk başta bu uyarıyı vermişti bende kabul etmiştim. Bu uyarı bunun içinmiş. Sorun düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunumu çözdüm Aygıt Yöneticisi'nden Intel eski sürüme döndüm ve düzeldi. İmzamda sistemim yazıyordu.Eki Görüntüle 1557122İlk başta bu uyarıyı vermişti bende kabul etmiştim. Bu uyarı bunun içinmiş. Sorun düzeldi.

Gene de yükte şarj düşmesiyle alakasi olduğunu sanmıyorum denediniz mi? zaten 3050ti modellerinde oluyordu.

Yükte şarj düşmesini nasıl test edebilirim programı vardı sanırım. Önerir misiniz?

OCCT deneyebilirsin.

OCCT deneyebilirsin.

OCCT indirip Güç modunda denedim maalesef şarj düşmeye devam etti ürünü 1 hafta önce almıştım iade edeceğim

Media Mark'tan alınan teknolojik ürünler iade edilemiyormuş, sadece servise gönderebileceğimi öğrendim

Son düzenleme:
OCCT indirip Güç modunda denedim maalesef şarj düşmeye devam etti ürünü 1 hafta önce almıştım iade edeceğim

Media Mark'tan alınan teknolojik ürünler iade edilemiyormuş, sadece servise gönderebileceğimi öğrendim
hocam bende de aynı model var oyun oynarken şarj 50ye düşüyor düşünce de takılma kasma yapıyor bir çözüm bulabildiniz mi?

Geri
Yukarı