Excalibur G770 sistemde "install NVIDIA VGA driver first" hatası

Biyonla

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımın markası Excalibur G770. ekran kartım GTX 1650 Ti şu son zamanlarda bilgisayarımı açtığımda aşağıdaki fotoğraf çıkıyor ve Valorant gibi FPS oyunları oynarken 150-200 FPS alayım bilgisayarım şu anda zar zor 100 FPS oluyor ve ikide bir drop shot yiyorum. Bana bu konu hakkında yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (33).png
    Ekran Görüntüsü (33).png
    175,8 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleyen: Moderatör:
Hatayı veren yazılım nedir, konu mesajında ekran görüntüsü paylaştığınız? Donanımsal bir şeydir belki, Casper servisine gönderin aleti.

bendede aynı laptop var, aynı hatayı veriyor. sürücü inik ama oyunun ortasında bu hatayı veriyor ve oyun bilgisayarımın oyunu oynamak için yeterince iyi olmadığını söylüyor, oyun kapanıyor yada çöküyor. yeniden açınca hayvan gibi kasıyor, önceden 150 fps ise oyun şimdi 2-5 fps oluyor. sürücüyü indirmek birşeye yaramıyor. hiçbirşey çözüm değil. kendi kendine bazen 2-3 saatte bazen bir iki haftada düzeliyor. sonra ise yine kafasına göre bir süre sontra yine aynı hatayı veriyor. BİRİSİNİN LAPTOBUMA BU ŞEYİ YAPTIĞINI BİLE DÜŞÜNÜYORUM ARTIK ÇOK SAÇMA, BURAYA YAZMAM YASAK O KELİMELERİ AMA HABERİNİZ OLSUN HERKESİN HERŞEYİNE SÖVDÜM

şu an bu mesajları yazarken bu duruma 10. çözüm arayışım. şu an bu durumun siniri taze iken yazıyorum

Geri
Yukarı