Excalibur G870 alınır mı?

Bütçe
35.000
1 hatamı kabul ediyorum, attığım videodaki ürünler muhtemelen eski. Yine de aynı kasa olunca biraz sıkıntı. Onu geçelim, ürün daha yepyeni. Uzun süreli kullanımı göz önünde bulundurmadan yorum yapmamak gerekiyor. Kendimden örnek vereyim. 2021 Şubat gibi aldığım Dell G15'te asıl sorunlar 2021 Ağustos gibi çıkmaya başlamıştı. Zaten sabıkalı firma, zaman vermeden iyi deyip önermek bana mantıklı gelmiyor.
G770 ile aynı kasa diyorsanız. G770 de clevo kullanılıyordu ancak bunda değil diye biliyorum.

Aynı kasa demedim ki?

Videodaki ürünler eski ama aynı kasa sonuçta demek istemiştim.
Anladım hocam dediğiniz doğru tabi beklemek en doğrusu zaten bu bütçede asus daha mantıklı.

@Cliff_Burton ekran kartı kullanim sorunu hala var bence.
Gecenlerde bir video gordum Ultra ayarlarda CPU kullanımı %75'lere cıkıyor GPU kullanımı %50-60'larda sürünüyor.
Hadi dedim acaba 4060 Max Watt'a cıkmıyor mu o yüzden mi diye 4060'lı işlemcisi de yine benzeri veya i7'li baktım Ultra ayarlarda %99 kullaniyordu. (baska modellerde ASUS, MSI vs.)
Zaten Spider-Man gibi bir oyunda kullanması lazım. G870 olan arkadaş varsa bu yazdıklarıma bir baksın eğer varsa bu ciddi bir sorun.

@Cliff_Burton ekran kartı kullanim sorunu hala var bence.
Gecenlerde bir video gordum Ultra ayarlarda CPU kullanımı %75'lere cıkıyor GPU kullanımı %50-60'larda sürünüyor.
Hadi dedim acaba 4060 Max Watt'a cıkmıyor mu o yüzden mi diye 4060'lı işlemcisi de yine benzeri veya i7'li baktım Ultra ayarlarda %99 kullaniyordu. (baska modellerde ASUS, MSI vs.)
Zaten Spider-Man gibi bir oyunda kullanması lazım. G870 olan arkadaş varsa bu yazdıklarıma bir baksın eğer varsa bu ciddi bir sorun.

Video kime aitti? Bazı arkadaşlar cihazın ısısı belli olmasın diye bu yollara başvuruyor.

Geri
Yukarı