Excalibur G870 alınır mı?

Bütçe
35.000

Efem

Centipat
Yer
Trakya Bölgesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 9100F / Asus H310M-K R2 / Asus GeForce GT 730 / HyperX DDR 4 CL 14 2133 MHZ / GIGABYTE GE-C420A-C2 420W / Acer X223W Q / KINGSTON SA400S37240G / 931GB Toshiba HDD
Arkadaşlar, merhaba herkese, yakın bir arkadaşım dizüstü oyuncu bilgisayarı almayı düşünüyormuş. Pek bilgim yok sen araştırır mısın dedi, araştırırım dedim. Her neyse bütçe olarak en fazla 35.000₺'ye kadar bir bütçe varmış. Ben bir tane buldum özellikleri de gayet güzel fakat kalitesinden emin değilim. Kullanma amacı da oyun yukarıda da dediğim gibi.

Bulduğum bilgisayar bu:
Sizin bir öneriniz var mıdır 35.000₺'ye dizüstü oyuncu bilgisayarı?

Arkadaşlar, merhaba herkese, yakın bir arkadaşım dizüstü oyuncu bilgisayarı almayı düşünüyormuş. Pek bilgim yok sen araştırır mısın dedi, araştırırım dedim. Her neyse bütçe olarak en fazla 35.000₺'ye kadar bir bütçe varmış. Ben bir tane buldum özellikleri de gayet güzel fakat kalitesinden emin değilim. Kullanma amacı da oyun yukarıda da dediğim gibi.

Bulduğum bilgisayar bu:

Casper'lardan uzak dur ısınma ve BIOS sorunları var.

Bulduğum bilgisayar bu:
Casper 22.000 TL 4050 modeli ve 25.000 TL 4060 modeli dışında F/P değil değmez, Amazon.com.tr

G770 kullanıyorum pişmanım ısınma problemi çok kötü.
RDR2 GPU 97-100 geziyor şaka gibi.
Şaka gibi değil, Clevo kasa nasıl bir beklentin vardı?

Geri
Yukarı