Excalibur G870 şarjı %100 olmuyor ve artmıyor

samet devren

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 haftalık Excalibur G870 laptopumun şarjı fark ettiğimde %99'du. Gece boyu neden artmadı deyip ayarlardan pil düzey geçmişine baktım. Gece saat 01:00'dan itibaren %99 gözüküyordu. Ben de şarj kablosunun ucunu laptoptan çıkartıp geri taktım, bu esnada şarj %98'e düşmüştü ve aradan 15-20 dakika geçti hala artmadı. Sizce bu sorun mu? Not: Gece boyu şarjdaydı ve saat 01:00 sularında güç planını düzenle kısmından sabit disk ayarlarını 0 yapmıştım, bu yüzdedn olabilir mi?

Keşke Casper gibi bir markaya o parayı vermeseydiniz. Tavsiyem iade etmeniz yönündedir. İlerleyen süreçlerde başınızı çok ağrıtır. Paranızı geri alıp çok daha iyi bir laptop alabilirsiniz o bütçeyle.

Prizde kullandığınız için oluşan normal bir durum, benim cihazımda %97 de duruyor prizde kullanırken her zaman. (Lenovo Gaming)

Prize takılı olduğu halde şarjı azalan bir laptoptur Excalibur. Keşke hiç almasaydınız. Bende de var en yakın sürede satıp normal bir dizüstü alacağım.

Prizde kullandığınız için oluşan normal bir durum, benim cihazımda %97 de duruyor prizde kullanırken her zaman. (Lenovo Gaming)
Çözümü var mı %100 yapmak için?

Hocam çok bir sorunu yok bu şarj olayını sormak için açtım konuyu zaten.

Prize takılı olduğu halde şarjı azalan bir laptoptur Excalibur. Keşke hiç almasaydınız. Bende de var en yakın sürede satıp normal bir dizüstü alacağım.
Hocam şimdi şarj 95'e düşse bir daha 96 olmuyor mu ya? Bunu 100 yapamaz mıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…