Excalibur G870 Type-C ile şarj olmuyor

Mehmetxqqq

Centipat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Bilgisayarım Excalibur G870 Type-C ile şarj olmuyor Type-C şarj Oppo Reno 5 Lite telefonun şarjı neden olmuyor yoksa bilgisayara özel Type-C şarjdan mı lazım?

Hocam internette bu modelin şarj kablosu bildiğimiz laptop ince uçlu şarj ucuyla yapılıyor? Kim dedi Type-C ile şarj edildiğini?

İyi günler arkadaşlar. Bilgisayarım Excalibur G870 Type-C ile şarj olmuyor Type-C şarj Oppo Reno 5 Lite telefonun şarjı neden olmuyor yoksa bilgisayara özel Type-C şarjdan mı lazım?
Bilgisayara özel Type-C diye bir şey yok hocam. Eğer bilgisayarınız destekliyorsa taktığınızda şarj olması gerekir. Sizin kullandığınız modelde Thunderbolt girişi mi var yoksa normal Type-C mi biliyor musunuz?

Laptoplar artık Type-C ile mi şarj oluyor?

Hocam internette bu modelin şarj kablosu bildiğimiz laptop ince uçlu şarj ucuyla yapılıyor? Kim dedi Type-C ile şarj edildiğini?
Hocam Thunderbolt portu var ise Type-C üzerinden şarj edilebilir. Macbooklarda ve ultrabooklarda genellikle gözüken bir özelliktir. Oyun laptopu olduğu için verimli olmaz ancak zor durumlarda yardımcı olabilir.

Bilgisayara özel Type-C diye bir şey yok hocam. Eğer bilgisayarınız destekliyorsa taktığınızda şarj olması gerekir. Sizin kullandığınız modelde Thunderbolt girişi mi var yoksa normal Type-C mi biliyor musunuz?

Hocam Thunderbolt portu var ise Type-C üzerinden şarj edilebilir. MacBook'larda ve Ultrabook'larda genellikle gözüken bir özelliktir. Oyun laptopu olduğu için verimli olmaz ancak zor durumlarda yardımcı olabilir.

Moderatörümüzünde dediği gibi etmiyorsa uyumlu değildir. Her Type-C olan port şarj etmez hocam.

Hocam bende zaten şarjı var öyle meraktan niye olmuyor diye sordum.

Hocam Thunderbolt portu var ise Type-C üzerinden şarj edilebilir. MacBook'larda ve Ultrabook'larda genellikle gözüken bir özelliktir. Oyun laptopu olduğu için verimli olmaz ancak zor durumlarda yardımcı olabilir.

Büyük ihtimalle benim adaptör desteklemiyor.

Hocam bende zaten şarjı var öyle meraktan niye olmuyor diye sordum.

Büyük ihtimalle benim adaptör desteklemiyor.

Sanmam hocam direkt laptop desteklemiyor port olarak. Desteklese normal Type-C kablolarda şarj ederdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı