Excalibur G900 alınır mı?

Daha iyi bir sistemi Casper.com.tr'den alırsanız daha ucuza geliyor. Özellikleri şu şekilde:

Excalibur G900
G900.1075-BV70X
10. Nesil Intel® Core™ i7 10750H
FreeDOS
NVIDIA® GeForce® RTX2070 8GB GDDR6 256 Bit
15.6" FHD IPS 240HZ LED Ekran
16GB DDR4 RAM
500GB NVME SSD

13.099 TL

Casper.com.tr'den G900 sekmesinde özellikleri üstteki gibi seçerseniz 13.099 TL olmuş oluyor.

Daha iyi bir sistemi Casper.com.tr'den alırsanız daha ucuza geliyor. Özellikleri şu şekilde:

Excalibur G900
G900.1075-BV70X
10. Nesil Intel® Core™ i7 10750H
FreeDOS
NVIDIA® GeForce® RTX2070 8GB GDDR6 256 Bit
15.6" FHD IPS 240HZ LED Ekran
16GB DDR4 RAM
500GB NVME SSD

13.099 TL

Casper.com.tr'den G900 sekmesinde özellikleri üstteki gibi seçerseniz 13.099 TL olmuş oluyor.

Öncelikle teşekkürler çok ısınıyor ve driver sorunu var diyorlar doğru mudur?

Eğer çok yer değiştiriyor isen mini pc topla mesela iki adet ps4 boyutunda yanına da mini projektör al max 6 bin tl ,alıcagın fps belki 2 katı benim düşüncem bu

Isınma doğru, driver düzelttik diyorlar. Başka markalara bakın pişman olmayın. Asus ısınma olarak en iyi marka bence.
Hp Omen Lenova çok pahalı geliyor 13 bin tl ye 1660 ti geliyor. Birde monster var onda ısınma driver garanti sorunları falan var mıdır?

Hiç kullanmadım ama Casper markasında servis sıkıntıları olabiliyormuş ondan dolayı Monster'a yönelmek daha mantıklı denmişti. İki markayı da kullanmadım belirteyim tekrar.

Öncelikle teşekkürler çok ısınıyor ve driver sorunu var diyorlar doğru mudur?
Rica ederim.
Hocam yıllardır Casper kullanıyorum. Genel olarak bahsettiğiniz Casper bilgisayarlar ise bakımlarını (cihaz içi temizlik, termal macun vs.) düzenli (yılda bir) yaptırırsanız ısınma sorunu olmuyor. Driver sorunu ile karşılaşmadım. Tanıdıklarımda Casper Excalibur kullananlar var. Eski Casper dizüstü bilgisayarlarına nazaran Excalibur modellerinde ısınma şikayetlerinin olmadığını söylüyorlar. Ama sorun yaşayanlar illaki vardır.
Ancak sorunuz G900 modeli özelinde ise kullanmadığım için bilemiyorum. G900 kullananlar tecrübelerini paylaşırlarsa iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı