Excalibur G900 nasıldır?

MSI'dan vazgeçme sebebim , tüketici politikaları şeffaf değildi ve birkaç yerde cidden kalitesiz malzeme kullandıklarına dair şaibeli mesajlar okudum. Malum herkesin bildiği menteşe sorunu. Menteşe bana da çok çektirdi.

MSI'dan vazgeçme sebebim, tüketici politikaları şeffaf değildi ve birkaç yerde cidden kalitesiz malzeme kullandıklarına dair şaibeli mesajlar okudum. Malum herkesin bildiği menteşe sorunu. Menteşe bana da çok çektirdi.

İnanın bana Casper daha beter. Özellikle servis konusun da. Hizmetleri iyi değil.

Mağazada denediğim kadarıyla berbat bir malzemeye sahip

Merhaba imzanızdaki laptoptan memnun musunuz? Lütfen benim bugün açtığım konuya cevabınızı yazar mısınız?
Arkadaşlar merhaba Excalibur G900 1660 Ti ve RTX2060 laptoplar hakkında bilgi almak istiyorum. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi?

HP Omen'la olan deneyimlerini anlatır mısın? En fazla kaç derece gördün?

Merhaba imzanızdaki laptoptan memnun musunuz? Lütfen benim bugün açtığım konuya cevabınızı yazar mısınız?

HP Omen'la olan deneyimlerini anlatır mısın? En fazla kaç derece gördün?
İmzamdaki laptopdan gayet memnunum. Ama bütçenizi aşıyor ben size şunu önereceğim

İmzamdaki laptoptan gayet memnunum. Ama bütçenizi aşıyor ben size şunu önereceğim

Ben zaten 20.1 modelini alacağım
Menteşe kalitesi vs. aynıdır zaten deneyimlerini söyler misin lütfen uzun uzun.

Ben zaten 20.1 modelini alacağım
Menteşe kalitesi vs. aynıdır zaten deneyimlerini söyler misin lütfen uzun uzun.
Değil hocam. Benimki magnezyum sizinki plastik. Benimki daha ince sizinki daha kalın. Malzeme kalitesi olarak benden altta soğutma anlamında benden daha üstte bir performans alırsınız. Yanlış yönlendirme yapmış olmayayım. İşlemci farkı bile soğutma olayını çok değiştiriyor

Değil hocam. Benimki magnezyum sizinki plastik. Benimki daha ince sizinki daha kalın. Malzeme kalitesi olarak benden altta soğutma anlamında benden daha üstte bir performans alırsınız. Yanlış yönlendirme yapmış olmayayım. İşlemci farkı bile soğutma olayını çok değiştiriyor

Sen ne kadara aldın şu an 12 bin 500TL civarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı