Excalibur G900 neden önerilmiyor?

arthurmorgan35

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internette araştırmama göre Casper'in tüm oyuncu laptoplarında yorumlar karışık, çok sevip savunanda var, çok sorun yaşayıp eleştirende. Fakat fiyat ve teknik açısından bakarsak aynı klasmanda ki diğer laptoplara göre fiyatı gözle görülür şekilde gayet uygun durumda. Bu Excalibur serisi laptoplar neden bu kadar eleştiriliyor beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

Not: Tasarım öğrencisiyim render işleriyle uğraşıyorum, eğer önerebiliyorsanız Casper harici 10k ile 12K arası laptop önerebilir misiniz?

İstediğim özellikler.

RTX 2060 (1650 1660 Ti vb gibi kartları önermeyin lütfen arkadaşlar işim için bunlar biraz düşük geliyor bana)
16 GB RAM.
i7 veya i5 10-11 nesil CPU.
500SSD.

Acer tamamen sanş isi bazi modelleri cok kötüyken bazi modelleri Kusursuz'a yakin olabiliyor.
Kasa konusunda en dayanıklı malzeme Dell ve ASUS'ta oyunculara yonelik en iyi senecekler MSI'da.
Bir kez cihaz alip yıllarca kulanırım dıyosanız kesınlıkle Dell'e bakmanızı öneririm.

Dediğinize katılmıyorum.

Geçerli bir sebebin varsa neden olmasin.
Ancak ASUS cok uzun bir süre Mac'lerin kasalarini dahil üretti. Kasa konusunda Mac'e distribütör olmus bir firmadan bahsediyoruz.
Dell konusunda ise yetkılı servisinde 3 yıl çalısıp kasa konusunda problem cıkaran gördüğüm cihaz sayisi 1 elin parmaklarini geçmedi.
Keza yine 3 küsur sene birçok Dell modeli elinden geçmiş biri olarak en pahalı marka olsa bile ilk tercihim hep Dell'den yana.

Geçerli bir sebebin varsa neden olmasin.
Ancak ASUS cok uzun bir süre Mac'lerin kasalarini dahil üretti. Kasa konusunda Mac'e distribütör olmus bir firmadan bahsediyoruz.
Dell konusunda ise yetkılı servisinde 3 yıl çalısıp kasa konusunda problem cıkaran gördüğüm cihaz sayisi 1 elin parmaklarini geçmedi.
Keza yine 3 küsur sene birçok Dell modeli elinden geçmiş biri olarak en pahalı marka olsa bile ilk tercihim hep Dell'den yana.

Şöyle bir durum var Monster'ın bazı modelleri çok iyi, ASUS'un TUF serisi çok ısınıyor örneğin Lenovo'nun gayet iyi cihazları var Acer da öyle.

Şöyle bir durum var Monster'ın bazı modelleri çok iyi, ASUS'un TUF serisi çok ısınıyor örneğin Lenovo'nun gayet iyi cihazları var Acer da öyle.

Monster F/P olma özelliğini çoktan kaybetti. Cihazlari Çinli bir markadan ithal ve etiket vurmaktan başka bir şey yapmıyorlar bizzat toplandiği yerede girip cıkmışlığım var son 2-3 yıldır alınacak marka değil.
ASUS TUF serisi laptop kullanıp ısınmamasini beklemek yanlış olur ekran kartlarini MHz olarak törpülemeden veya işlemcileri sınırlandırmadan sürüyolar direk Monster'daki gibi oynamalar yok ASUS'ta.
Lenovo IBM'lerin sağlamlığının devam ettiği az öz satiş yapan ancak sıkıntı cıkardı mı illahlah ettiren bir marka bir önceki cihazim lenovoydu bir daha kullanmam destek konusunda cok gerideler keza servis ve yedek parça olarak da.
Acer'a gelecek olursak yetkili servisinde çalıştim yine cihazlarinin %90'ı kronık arizali yeni nesil ekranlari gibi cihazlarida ayni cizgiyi bozcak gibi durmuuyor.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı