Excalibur laptopa 120W adaptör yeterli mi?

Derken? 120W laptopa 200W takınca RDR2 200 FPS mi oluyor?
300W taksan bile bir şey olmaz çünkü ekran kartı desteklemiyor.
120W oyun içinde ideal, normal kullanım ve iş için de. Bunlar masaüstü değil bu kadar değerler yeterli.

Ben sana 300 watt takarsan 500 FPS alırsın dedim mi? Getir bakalım 120 watt adaptörü benim HP Omen 17'ye. Bakalım ne oluyor? Sadece CPU ve GPU'nun kullandığı watt değeri 120'yi geçiyor. Bir enayi benim HP Mühendisleriymiş o zaman. Fındık kadar laptop için 230 Watt Adaptör koymuşlar kutuya. Genel konuşma.

Ben sana 300 watt takarsan 500 FPS alırsın dedim mi? Getir bakalım 120 watt adaptörü benim HP Omen 17'ye. Bakalım ne oluyor? Sadece CPU ve GPU'nun kullandığı watt değeri 120'yi geçiyor. Genel konuşma.

Yazdığım şeye genel olarak "kime göre neye göre" diyorsun sonra burada ben sana onu mu dedim diyorsun. Amacını anlamadım. 150W adaptör alırsa daha fazla performans almaz hatta bilgisayar daha çok enerji tüketir onun için eksi olur.

Yazdığım şeye genel olarak "kime göre neye göre" diyorsun sonra burada ben sana onu mu dedim diyorsun. Amacını anlamadım. 150W adaptör alırsa daha fazla performans almaz hatta bilgisayar daha çok enerji tüketir onun için eksi olur.

Bak şimdi. İlk mesajında 120 watt bir laptop için yeter de artar diyorsun, sonra bana laf söylüyorsun. 120 watt bir laptop için neye göre yetiyorda artıyor? Senin kullandığın laptopun gereksinimleri benimkiyle veya arkadaşınki ile aynı mı? Böyle bir yorum yok.

Bilgisayar daha çok enerji mi tüketir? Ahahhaha. Bilgisayar adaptörden ihtiyacı olduğu kadar güç çeker. Bir bilgin yok belli. Bari yorum yapma.

Yetersiz olduğu doğru. 75W 3050 Ti + 45W 11800h etti sana 120 zaten geri kalanları ne besliyecek? Servise yolla ya da yeni aldıysan direk iade et.
4 ay oldu :D servise sorayım olmadı 150w adaptör alayım çünkü araştırdım bazı arkadaşlar yetersiz kalıyor yazmışlar diğer konular da

300W alırsa 300W mı tüketecek o PC? Hayır tabii ki dediğiniz örnek yanlış bilgisayar ihtiyacı olan kadar güç çeker. Tabii 150W alırsa daha çok çekecek çünkü PC 170W gibi bir adaptöre ihtiyaç duyuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı