Excalibur laptopun oyunlarda 96 derece olması normal mi?

deus ex machina1

Femtopat
Daha fazla  
  • GTX 1650 Ti.
  • 16 GB RAM.
Intel i5 özelliklere sahip Excalibur G770 laptopta 15 dk gibi kısa bir süre oyun oynamamın ardından CPU sıcaklığının 96 dereceye çıktığını fark ettim. Bakımlarının geldiğini düşünüp bakıma servise gönderdim tüm bakımlarının yapılmasına rağmen hala aynı sorunla karşılaşıyorum, görseldeki değerler 10 dakikalık bir Far Cry 6 oynamamın sonucu. Sebebi ne olabilir?
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
  • GTX 1650 Ti.
  • 16 GB RAM.
Intel i5 özelliklere sahip Excalibur G770 laptopta 15 dk gibi kısa bir süre oyun oynamamın ardından CPU sıcaklığının 96 dereceye çıktığını fark ettim. Bakımlarının geldiğini düşünüp bakıma servise gönderdim tüm bakımlarının yapılmasına rağmen hala aynı sorunla karşılaşıyorum, görseldeki değerler 10 dakikalık bir Far Cry 6 oynamamın sonucu. Sebebi ne olabilir?
Eki Görüntüle 1437200

Excalibur kasasi ve 10.nesil Intel işlemci, mangal yapmak için uygun yer. Sogutucu kullanmiyorsaniz soğutucu alıp biraz düşürebilirsiniz.

• GTX 1650 Ti.
  • 16 GB RAM.
Eki Görüntüle 1437200
Kaliteli alimunyum plakaya sahib bir alt sogutucu aliniz fayda etmez ise servise gonderin 96 derece normal felan degil bir laptop icin max deger 85 derecedir hadi 90 olsun sonrasi uzun vadede zarar bu sekilde kesinlikle kullanmayiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı