Excalibur vs Monster vs Lenovo vs HP

Omen= Ideapad mi :D düşük bütçede Excalibur Monster ve kronik sorunlu cihazlar dışında TDP'ye bakarak seçim yapın, bütçe nedir?
İkisi de gayet ısınan cihazlar ne bekliyordun ki? Omenlerde işlemcilerin 95 dereceye ulaştığını biliyorum, Ideapad daha bile iyi olabilir soğutma konusunda.

Çok sevdiğin Legion'u soğutmada tokatliyabilecek Omen var Omen 17 bir de Omen 15 var, direkt omen diye belirtmen yanlış asıl komik olan Clevo Monster'la denk tutulması:D

Çok sevdiğin Legion'u soğutmada tokatliyabilecek Omen var Omen 17 bir de Omen 15 var, direkt Omen diye belirtmen yanlış asıl komik olan Clevo Monster'la denk tutulması:D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Omen 15 dediğin notebookun fan sesi kulaklıksız kullanman mümkün olmayacaktır.

Çok sevdiğin Legion'u soğutmada tokatliyabilecek Omen var Omen 17 bir de Omen 15 var, direkt Omen diye belirtmen yanlış asıl komik olan Clevo Monster'la denk tutulması:D

Legion'a bayıldığımdan en üste Legion'u koymadım. MSI'ın üst seviye laptopları hariç orta-üst segmentte en iyi soğutma Legion'da. He sen Omen kullanıyorsun diye onu daha iyi sanıyorsan bunu ağlayarak günlüğüne yazabilirsin :)

Edit: Forumdaki konulardan bir kaçını paylaşayım istedim.

Kimseye fanboy demek istemem ama bu arkadaş bana dedirtecek galiba, neyse ben günlüğüme yazmaya gideyim sen Clevo Monster'la Omen karşılaştır.

Legion'a bayıldığımdan en üste Legion'u koymadım. MSI'ın üst seviye laptopları hariç orta-üst segmentte en iyi soğutma Legion'da. He sen Omen kullanıyorsun diye onu daha iyi sanıyorsan bunu ağlayarak günlüğüne yazabilirsin :)

Edit: Forumdaki konulardan bir kaçını paylaşayım istedim.

Ayrıca Legion'un tasarımı Omen'in tasarımından bana soracak olursanız çok daha güzel notebookun fan kısmındaki çıkıntısı çok hoş bir hava katıyor.

Kimseye fanboy demek istemem ama bu arkadaş bana dedirtecek galiba, neyse ben günlüğüme yazmaya gideyim sen Clevo Monster'la Omen karşılaştır.

Sıcaklık değerleri olarak bir fark yok Monster ile Omen arasında. Karşılaştırmada sadece sıcaklık olarak sıraladım. Yoksa bana kalsa ben de Monster yerine Omen alırım. Bu arada yazdıklarımda en ufak bir fanboyluk yok, tam aksine ben sana Omen fanı diyebilirim. Çünkü ben birden fazla modeli kendi bilgime göre kıyaslarken sen sadece Omenin hepsinden iyi olduğunu savunuyorsun :D

Senin Omen hakkında tek bildiğin Omen 15 ama işte, sana yukarıda da yazdım ama anlamıyorsun galiba. Soğutmada legionuda geçebilecek Omen 17 de var Omen 15 de var"

Senin Omen hakkında tek bildiğin Omen 15 ama işte, sana yukarıda da yazdım ama anlamıyorsun galiba. Soğutmada legionuda geçebilecek Omen 17 de var Omen 15 de var"

Kardeş Omen 17 hakkında da zamanında burada bir sürü ısınma şikayeti yaşayan mesaj, konu okudum. Şimdi tek tek hepsini bulup attırma bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı