Exclusive oyunlar ne kadar iyi?

Order44

Femtopat
Daha fazla  
Ben yakın sürede Xbox Series S almayı planlıyorum. Boyut ve yeni neskl oması daha uygun geliyor. Bir de üstüne Game Pass alirim diye düşünüyorum. Ama yakın zamanda çıkmış olan PS Plus yeni paketleri sayesinde çevremdeki bazı insanlar bana tavsiye olarak Xbox yerine PlayStation 4 almamı tavsiye ediyorlar. PS Plus'ta daha fazla ve daha kaliteli oyunlar varmış eğer Xbox Series S yerine PS4 alsam kaç yılı var gibi gözüküyor? Ve exclusive oyunlar ne kadar iyi? Ve ayrıca konsol eski nesil olduğu için FPS sıkıntısı yaşar mıyım?

Ben yakın sürede Xbox Series S almayı planlıyorum. Boyut ve yeni neskl oması daha uygun geliyor. Bir de üstüne Game Pass alirim diye düşünüyorum. Ama yakın zamanda çıkmış olan PS Plus yeni paketleri sayesinde çevremdeki bazı insanlar bana tavsiye olarak Xbox yerine PlayStation 4 almamı tavsiye ediyorlar. PS Plus'ta daha fazla ve daha kaliteli oyunlar varmış eğer Xbox Series S yerine PS4 alsam kaç yılı var gibi gözüküyor? Ve exclusive oyunlar ne kadar iyi? Ve ayrıca konsol eski nesil olduğu için FPS sıkıntısı yaşar mıyım?

Xbox Series S daha iyi bir konsol.
Exclusive oyunlar kisiden kisiye degisir Uncharted 2'ye falan bakın ilginisi cekmese Xbox Series S alın.

Bence PS4 almayın AAA oyunlarda sabit 30 FPS bile veremiyor Xbox Series S daha iyi bir tercih olacaktır.

Paranız yeterse PS5 Dijital Sürüm alın; yetmez diyorsan Series S, PS4'ten daha iyi bir tercih.

Bu yeni PS+ sistemi eski nesli kaçırmışla için mükemmel bir seçenek.

Xbox Series S yerine PlayStation 4 almak gibi bir hata yapmayın çünkü güncel AAA oyunlar artık PlayStation 4'e çıkmaz. Xbox Series S güncel bir konsol olduğu için bu yönden problem yaşamazsınız. PS Plus + PS Exclusive + güncel AAA oyunları düşünüyorsanız PlayStation 5'e yönelmeniz gerekiyor.

Xbox alırsan aylık abonelikle ucuz bir şekilde bin tane oyun oynarsın, PlayStation alırsan oyun başına 500-600 lira bayılırsın. Örnek birkaç oyuna bu listeden bakabilirsin.

Artık PS'de de var abonelik sistemi 3 paket var 60 liralik olana bakabilirsiniz

Xbox Series S yerine PlayStation 4 almak gibi bir hata yapmayın çünkü güncel AAA oyunlar artık PlayStation 4'e çıkmaz. Xbox Series S güncel bir konsol olduğu için bu yönden problem yaşamazsınız. PS Plus + PS Exclusive + güncel AAA oyunları düşünüyorsanız PlayStation 5'e yönelmeniz gerekiyor.
Hatta God of War Ragnarok'un PS4'e çıkacak olan son PS Exclusive oyunu olduğu konuşuluyor. Zaten donanımsal olarak güncel oyunları iyi oynatamıyor.

Geri
Yukarı