Exclusive oyunlar için PS4 alınır mı?

Daha fazla  
Yeni bir oyuncuyum, Spider-Man ve GoW serisini çok seviyorum bu oyunlarda sadece PS4'te olduğu için PS4 almak istiyorum ancak desteği 2025 de kesilecek sizce Xbox Series S mi alınmalı yoksa PS4 mü?

Exculisive oyunları için PS4 almanızı öneririm, hiçbir türlü sorun çıkmaz. Zaten sürekli fiyatlar yükseldiği için aldığınızdan daha yüksek bir fiyata satabilirsiniz.

Desteği 2025 de kesilmeyecek artık büyük oyunların hiçbiri PS4'e gelmeyecek ve bu yıldan sonra hiçbir oyun gelmeyecek şimdi PS4 al sat Series S al diyeceğim o zamana kadar series s fiyatı ne olur belli değil sana kalmış bir şey ya direk Series S al ya da PS4 al sat series s al.

Yeni bir oyuncuyum, Spider-Man ve GoW serisini çok seviyorum bu oyunlarda sadece PS4'te olduğu için PS4 almak istiyorum ancak desteği 2025 de kesilecek sizce Xbox Series S mi alınmalı yoksa PS4 mü?

PS4 günümüz için iyi fakat "Alınmaz". Ben de kullanıyorum ve PS5 Pro'yu beklemeye başladım bile çoktan. 2 yıl kullanıp exclusiveler çıkmayınca üzülürsünüz bence. PS5 için para biriktirin veya Series S alın diyeceğim fakat Series S de desteği çok uzun sürmez bence.

Desteği 2025 de kesilmeyecek artık büyük oyunların hiçbiri PS4'e gelmeyecek ve bu yıldan sonra hiçbir oyun gelmeyecek şimdi PS4 al sat Series S al diyeceğim o zamana kadar Series S fiyatı ne olur belli değil sana kalmış bir şey ya direk Series S al ya da PS4 al sat Series S al.

Spider-Man 2 dışında yeni oyunlara meraklı değilim daha çok RDR2 Witcher 3 gibi oyunlar oynayacağım.

Spider-Man 2 dışında yeni oyunlara meraklı değilim daha çok RDR2 Witcher 3 gibi oyunlar oynayacağım.

Dediğim gibi size kalmış ama konsolların en güzel yanı her zaman arkadaşlarla 1 el FIFA girmektir PS4'e artık downgrade yemiş FIFA'lar cıkıyor ve Spider-Man 2 de ne yazık ki gelmeyecek PS4'e.

Exclusive oyunları oynamak istiyorum demişsiniz, PS4 almanız daha iyi olur. Spider-Man 2 harici bütün oyunları oynayabilirsiniz PS4 üzerinden. Eski olan oyunları da PS Plus Extra(The Last of Us 1 ve Uncharted ilk üç oyunu için PS Plus Deluxe gerekli) üzerinden oynarsınız. Xbox Series S sadece Starfield ve Forza Horizon 5 oynamak için alınabilir bir seçenek olarak görünüyor bence.

PS5 için para biriktirin veya Series S alın diyeceğim fakat Series S de desteği çok uzun sürmez bence.

Series S desteği nasıl uzun sürmüyor? Microsoft'un politikası var Series X'e cıkacak oyun Series S ede cıkmak zorunda Series S PS5 Pro kadar gidecek cünkü 2 side aynı nesle ait örneğin xbox one x acabileceği bir çok oyun varken güçlüyken yeni nesil var diye cıkartmadılar oyunları xbox one x'e

Yeni konular

Geri
Yukarı