Exe uzantılı dosyadaki virüsü nasıl silerim?

eydia

Femtopat
Daha fazla  
Bir exe dosyası indirdim, bizim Arkadaşları trollemek için bir hile programıydı, indirmeden önce virüs Total'de tarattım ve 64 dosyadan 24 virüs vardı, bende dosyanın içini açtım fakat text dosyaları vardı ve birkaç dosya daha, içindeki virüsleri belirleyip silecek bir program var mı? varsa söyler misiniz?

Bir exe dosyası indirdim, bizim Arkadaşları trollemek için bir hile progra mıydı, indirmeden önce virüs Total'de tarattım ve 64 dosyadan 24 virüs vardı, bende dosyanın içini açtım fakat text dosyaları vardı ve birkaç dosya daha, içindeki virüsleri belirleyip silecek bir program var mı? Varsa söyler misiniz?

*.exe akabinde bir dosyayı silmek programın çalışmasını bozabilir. Yeniden paketleme yapılmalı. Kaspersky silebilir ancak o programı komple siler. Programı DeCompile etmek lazım.

Ayrıca içindeki virüsü yanlışlıkla silemezseniz çok büyük risk oluşturur sorun çıkabilir.
bende gta 5 kiddion mod menü hilesi yapacağım rar şifresi 9011 dosya ismi M0dm3nuN3w yazıyordu dosyada virüs varmıdır çünkü virüs totalde hiç birşey yok avastta hiç birşey çıkmadı dosya Mod menü exe gibi birşey di sizce virüsmüdür

Geri
Yukarı