Exnyos Samsung Galaxy S22 kasıyor

cuneyt678

Hectopat
Herkese merhaba, arkadaşlar. Kendimi bildim bileli hep Samsung cihazları kullandım ve ekosistemim var. Şu an aktif kullandığım cihazım Exynos S22 ara ara animasyonlarda takılmalar mevcut One UI 6.0 geldi ve bu sorunlar devam etmekte. Buna fazla takmıyorum ama çok kasmalar yaşıyorum mesela haritalar uygulaması açıkken farklı uygulamalar arası geçişlerde aşırı rahatsız edecek şekilde kasıyor ve arkada işlem zar zor yapılıyor aynı durum wp de görüntülü konuşma yaparkende geçerli. Bu durum bence S22'ye özel bir durum değil S23'te de aynı sorunları yaşarım gibime geliyor. Her şeyini seviyorum ama bu durumlar canımı sıkıyor hayatımda hiç uzun süre iOS işletim sistemini kullanmadım aklım o yöne doğru kayıyor merak ettiğim husus güncel iPhone modelleri kullanan arkadaşlarda da bu denli kasmalar mevcut mu cevaplarsanız sevinirim.

güncel iPhone modelleri kullanan arkadaşlarda da bu denli kasmalar mevcut mu cevaplarsanız sevinirim.
Tabii ki de hayır? Batarya sağlığı yüksek iPhone 6 bile akıcı şekilde çalışmaya devam eder.
iPhone 7 Plus ve 13 sahibiyim her iki cihazda da akıcı bir şekilde kullanım deneyimi var.

Ayrıca senin cihazının pil sağlığı kaç? Eski sürüme dönmeyi denedin mi? Samsunglar evet animasyon olarak vasatlar, kısa ömürlü oluyorlar fakat o kadar kısa sürede de ciddi anlamda rahatsız edici takılma, donma normal değil. Servise gönder.

Son düzenleme:
Halihazırda iPhone 6S ve 12 Pro Max sahibiyim, daha önceden X kullanma şansım da oldu. 6S doğal bir şekilde bazen yavaşlama yapıyor ama açıkçası evimde düşük segment Android telefonlarda var ve hepsinden iyi olduğunu söyleyebilirim. Epey eski bir cihaz olmasına rağmen bazen o bile harbiden yağ gibi akıyor. 12 Pro Max ve iPhone X ise taş gibi cihazlardı sıfır kasma donma vardı, X sadece fazla ısınıyordu ağır oyunlarda. Yeni iPhone serilerinin fiyatları fazla geliyor bana fakat halen parası olana güzel cihazlar. S21-22-23 Ultra gibi cihazlara da kayabilirsin detaylı araştırmam yok nasıl cihazlar bilmiyorum ama en üst seviye olduklarından kasma donma gibi sorunları yoktur herhalde.

Tabii ki de hayır? Batarya sağlığı yüksek iPhone 6 bile akıcı şekilde çalışmaya devam eder.
iPhone 7 Plus ve 13 sahibiyim her iki cihazda da akıcı bir şekilde kullanım deneyimi var.

Ayrıca senin cihazının pil sağlığı kaç? Eski sürüme dönmeyi denedin mi? Samsunglar evet animasyon olarak vasatlar, kısa ömürlü oluyorlar fakat o kadar kısa sürede de ciddi anlamda rahatsız edici takılma, donma normal değil. Servise gönder.
Cihaz 6 ayını doldurdu. Öncesinde s10 vardı onda da aynı problemler yaşıyordum. Arkdaşımda da aynı telefon var ona göre hiç kasma yok acaba ben çok yoğun kullandığım için mi yoksa onlar mı adam akıllı kullanmıyor telefonu.

Halihazırda iPhone 6S ve 12 Pro Max sahibiyim, daha önceden X kullanma şansım da oldu. 6S doğal bir şekilde bazen yavaşlama yapıyor ama açıkçası evimde düşük segment Android telefonlarda var ve hepsinden iyi olduğunu söyleyebilirim. Epey eski bir cihaz olmasına rağmen bazen o bile harbiden yağ gibi akıyor. 12 Pro Max ve iPhone X ise taş gibi cihazlardı sıfır kasma donma vardı, X sadece fazla ısınıyordu ağır oyunlarda. Yeni iPhone serilerinin fiyatları fazla geliyor bana fakat halen parası olana güzel cihazlar. S21-22-23 Ultra gibi cihazlara da kayabilirsin detaylı araştırmam yok nasıl cihazlar bilmiyorum ama en üst seviye olduklarından kasma donma gibi sorunları yoktur herhalde.
Açıkcası ultra ile düz s serileri arasında işlemci farkı yok sadece ekran ve kamera konusunda farkları var. Merak ettiğim s22 veya s23 ten iPhone geçen biri var mı onun görüşü nedir ?

Geri
Yukarı