Exodus'tan para çekme

Alehices

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Birazdan yabancı bir arkadaşa ürün satacağım. Bana litecoin olarak Exodus adresime gönderecek ama ben ilk defa bu işi yapıyorum. Banka hesabıma nasıl çekeceğim bunu?

Merhaba. Birazdan yabancı bir arkadaşa ürün satacağım. Bana litecoin olarak Exodus adresime gönderecek ama ben ilk defa bu işi yapıyorum. Banka hesabıma nasıl çekeceğim bunu?

Neden Exodus kullanıyorsun? Telefonuna indir bi tane wallet uygulaması, Litecoin'i oraya al, sonra BtcTurk, Binance vs. istediğin yerden banka hesabına çekersin.

Exodus ağ ücreti kesiyor exodustan binance cüzdanına atıp oradan kendi ibanına çekebilirsin satıp
BtcTurk mü Binance mi kullanmalıyım

Ve ağ ücreti kesiyor derken nasıl yani para bana geldiği gibi ucundan alıcak mı parayı

Kyc doğrulaması varsa dediklerinizde biraz zor -18im

Ve ağ ücreti kesiyor derken nasıl yani para bana geldiği gibi ucundan alıcak mı parayı
Exodus sadece bir cüzdan uygulaması. Litecoin'i hangi cüzdandan hangi cüzdana gönderdiğin farketmez, ağ ücreti her türlü keser. Ancak Exodus yerine açık kaynaklı cüzdanlar kullanmanı tavsiye ederim.

Litecoin'in kendi sitesinde direk açık kaynak cüzdan vermiş.

Kyc doğrulaması varsa dediklerinizde biraz zor -18im
Binance tavsiye ederim -18 isen ailenden birine de çekim atabilirsin sorun olmazsa
ne kadar ağ ücreti
Transfer yapılırken belirtiliyor diye hatırlıyorum

Geri
Yukarı