Exodus'tan para çekme

Bu sitede geçmiş ücretler var. Bugün ortalama 0.01-0.02 dolar arası çeker diye düşünüyorum ama biraz daha fazla çıkabilir.
peki ben babamın tcsini falan yazarsam fotoğraf falan ister mi

Beyler istiyomuş galiba ben nasıl yapıcam babama kimliğinle fotoğraf çekin diyemem ki

Son düzenleme:
peki ben babamın tcsini falan yazarsam fotoğraf falan ister mi

Beyler istiyomuş galiba ben nasıl yapıcam babama kimliğinle fotoğraf çekin diyemem ki
Paxful da kyc olmadan bitcoin, eth ve usdt ti diğer kullanıcılarla anlaşarak nakite çevirebilirsin ama 15 dolarlık litecoin’i bunlardan birine çevirip paxful a yollayıp biriyle anlaşana kadar para erir zaten.

Paxful da kyc olmadan bitcoin, eth ve usdt ti diğer kullanıcılarla anlaşarak nakite çevirebilirsin ama 15 dolarlık litecoin’i bunlardan birine çevirip paxful a yollayıp biriyle anlaşana kadar para erir zaten.
Bide yasal olup olmadığını bilmiyorum ama güvenli. Daha önce kullandım

Bide yasal olup olmadığını bilmiyorum ama güvenli. Daha önce kullandım
napcaz o zaman 260dan aldım ürünü 500tllik ltce sattım 240 karı kaç kar olarak çekebilirim

4 tlm gitti zaten ltc almayın yatirim tavsiyesidir

Exodus da başka bir coine çevirirken minimum ltc tutarı seninkinden daha fazla. Paxful ile yapmaya çalışırsan paranın yarısını komisyonlara ödiceksin. En makulu yaşının 18 olmasını beklemek ya da 18 yaş üstü bi tanıdığınla halletmek.

teşekkür ederim

yatırım gibi de olur hem 1 yıl daha beklerim belki artar baya bi

arkadaslar girmeyin kriptoya 60tlm gıttı aglıyorum

aglıyorum 388 oldu aglıyorum nolur yardım edın tweet atin yalvaririm

Son düzenleme:

Geri
Yukarı