Exper Karizma S1560US Wireless otomatik açılmıyor

Temel Kınalı

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar.

Müşterime ait Exper marka Karizma/S1560US model notebook (Win 7 32bit), bilgisayar kapatılıp açıldığında wireless otomatik açılmıyor. İlginç olan yeniden başlatma yapıldığında böyle bir sorunu yok.

Tüm sürücüleri siteden yüklendi hatta kablosuz sürücüsünü realtek sitesinden indirip yeniden kurdum yok yok. Kablosuz Bağlantı Hizmeti'de Otomatik Başlatmaya ayarlı görünürde hiçbir sorun yok.

Bios'la ilgili hiçbir ayar bulunmuyor. Tuşların sürücülerini de programıyla beraber yükledim düzelme yok.

Bir ayrıntı da bilgisayar başladığında kablosuz adaptörü görmüyor yani aygıt yöneticisinden bakınca da yok ilgili tuş kombinasyonuyla aktif edince aygıtlara da geliyor.

Sizce başka neden bunu yapabilir internette bir şey bulamadım.

Saygılar.

Cihaza BIOS güncellemesi yapmak gerekebilir. Ek olarak 32 Bit yerine 64 Bir kurmanızı tavsiye ederim. Bu da sorunu çözebilir.

Müşteri çok dert etmeyecekse 8.1 64 Bit kurun. Performansına alışınca size minnettar olur.

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı