Exper PC alınır mı?

Biraz zaman geçmiş ama kusura bakmayın yeni konu açmak istemedim bende bu sistemi bugün gördüm ve almaya karar verdim ve yanına monitör arıyorum maksimum 600 liralık.Önerilerinizi bekliyorum.

O bilgisayarın şu anda alınmayacak bir fiyatı var. O fiyat civarı bir şey arıyorsanız kesinlikle bunu almanızı öneririm , hem arkadaşın attığı monitörle de FreeSync özelliğini kullanarak oyun oynayabilirsiniz.
Sinerji DCA570 (Emre Bozkurt PC) Ryzen 5-8GB-1TB-RX570
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.Önerdiğin sistemde 1 aylık w10pro demo yükleniyormuş.Sonrasında key alıp yüklüyorsunuz demişler burası biraz sıkıntı benim için pek anlamam bu işlerden bana her şeyiyle hazır gelmesini istiyorum.1-2 video izledim ama karışık geldi bilgisayarcıya da götürüp yaptırmak istemiyorum dağlar kadar fark var mı aralarında?

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.Önerdiğin sistemde 1 aylık w10pro demo yükleniyormuş.Sonrasında key alıp yüklüyorsunuz demişler burası biraz sıkıntı benim için pek anlamam bu işlerden bana her şeyiyle hazır gelmesini istiyorum.1-2 video izledim ama karışık geldi bilgisayarcıya da götürüp yaptırmak istemiyorum dağlar kadar fark var mı aralarında?

Önerdiğimiz kasa ve monitörü alın. Gittigidiyor, N11 gibi sitelerden 30-40 TL orijinal kod alabilirsiniz. Önerdiğimiz kasa ve monitör gerçekten çok güzel ikili olacaklardır. (y)

Önerdiğimiz kasa ve monitörü alın. Gittigidiyor, N11 gibi sitelerden 30-40 TL orijinal kod alabilirsiniz. Önerdiğimiz kasa ve monitör gerçekten çok güzel ikili olacaklardır. (y)

Çok teşekkür önerilerin için haftaya kadar sipariş vericem.Windows olayınıda yapamazsam buraya konu açarım artık çok yardımcı oluyorlar.

Çok teşekkür önerilerin için haftaya kadar sipariş vericem.Windows olayınıda yapamazsam buraya konu açarım artık çok yardımcı oluyorlar.

Rica ederim. Ben size Windows 10 kod almanız için bir link bırakıyorum. Sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Bilgisayar ve monitörü aldığınızda haber edersiniz. :)

Windows 10 PRO = Windows 10 Professional Satın Al, PRO| 93% İndirim - DurmaPLAY

Windows 10 Home = Windows 10 Home Satın Al, CD Key| 84% İndirim - DurmaPLAY

Rica ederim. Ben size Windows 10 kod almanız için bir link bırakıyorum. Sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Bilgisayar ve monitörü aldığınızda haber edersiniz. :)

Windows 10 PRO = Windows 10 Professional Satın Al, PRO| 93% İndirim - DurmaPLAY

Windows 10 Home = Windows 10 Home Satın Al, CD Key| 84% İndirim - DurmaPLAY

İlgin alakan için çok teşekkür ederim öncelikle.Aldığım zaman windows için konu açarsam seni etiketlerim.:)Bende attığına denk gelmiştim dolaşırken.Pro versiyonu alırım büyük ihtimalle sinerjide pro demo yükleyip yolluyormuş.Yalnız 700 liradan 50 liraya nasıl düşmüş onu anlamadım.Bu kadar düşmüşken şimdiden alıyım elimin altında bulunsun o zaman.

Geri
Yukarı