Hazır i5 7400 Exper PC Alınır mı?

Tamer852

Hectopat
Aslında bilgisayar toplamayı düşünüyordum ama banka kredi vermiyor be nde düşündüm senetle almaya karar verdim. Alacağım PC: Exper EXP-XC250TI-7 Xcellerator Gaming Intel Core I5-7400-3.5Ghz İşlemci 16Gb Ram 1Tb Hdd 4Gb Ekran Kartı Wi-Fi Windows 10 İşletim Sistemli Siyah Masaüstü Bilgisayar H1Z1, PUBG gibi oyunları bana calıştırsa yeter FPS falan önemli değil ilerde yükseltebilirim eğer nakit sıkıntım olmazsa anakart yazmamışlar ama mağazada baktığımda göre H110 2133 MHz anakart kullanmışlar içinde. İlerde değiştirebilirim sizin tavsiyeniz ne olur acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Senetle almak tamamen kazık yemektir. 3500 liraya H110M nedir yahu ? Markası bile yazılmamıș. Hazır Casper, Exper bilgisayarların ilk elinde kalacak olan parçası anakart veya PSU'dur. Senetle alacağına hiç alma.

Özellikleri çok kötü gelmedi bana.Ancak tabi benden daha bilgili arkadaşların cevaplaması daha doğru olur sanırım bu fiyata daha iyi toplama kasa yapılabilir.

Öncelikle kusura bakmayın yorum yazma yasağı olduğundan dolayı bişey yazamadım yukarda belirttiiğim gibi nakit sorunum var bu nedenden dolayı alıyorum saten ilerde anakartı değiştirmeyi düşünüyorum aslında
Senetle almak tamamen kazık yemektir. 3500 liraya H110M nedir yahu ? Markası bile yazılmamıș. Hazır Casper, Exper bilgisayarların ilk elinde kalacak olan parçası anakart veya PSU'dur. Senetle alacağına hiç alma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alma. Bütçen ne kadar? Çok daha iyisi dizilir.
Bütçem yok saten bu nedenden dolayı alıyorum
Ayrıca şuanda bu sistemin bana yeticeğini düşünüyorum 1.5 sene gitsin bana yeter saten oynıcam oyunlarda o kadar grafikli vb değil h1z1 ve pubg gibi oyunlar fps takıntılı falan değilim orta seviyede oynasam yeter

Emin ol parana yazık. O fiyata nice sistemler toplanırken paranı tuzakçılara kaptırma. Para biriktir, çalış. 2.el Xeon tabanlı sistem topla.
Tavsiyenize uyucam aslında kafaya tak etti dediğiniz gibi dün akşam nette biraz gezindim alıcağım PC den baya üstün PC ler var aynı fiyatta Teşekkürler yeniden yardımlarınız için

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı