Exper XC587 alınır mı?

addayi3701

Hectopat
Ben dün Vatan Bilgisayar'a gittim ve bu bilgisayarı almaya karar verdim. Sebebi ise içinde Windows 10 var ve 200 TL indirimde. İçindeki parçalar falan başka parça çıkar mı? Alayım mı bu sistemi? Kafama çok yattı, parası önemli değil hani daha iyisi toplanabilir ama hazır hemen alınabilir olunca bunu alacağım. Tavsiyeleriniz nelerdir? Alınca sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Performansı kötü bir sistem değil ancak işlemci açısından güncel değil. Bu fiyata daha iyisi yapılabilir kesinlikle bir F/P ürünü değil. Tavsiye etmiyorum. Alınca içindekilerin farklı parça çıkma konusunu Vatan Bilgisayar ile görüşseniz daha iyi olur sanırım, burada yardımcı olabileceğimiz zannetmiyorum.

Bu fiyata 1060 ve 8400 içeren bir sistem yapılabiliyor, onlara yönelmeniz daha iyi olur.

Hocam hazır sistem olunca toplama istemiyorum pek ve internetten almama ailem sıkıntı çıkarıyor.İçindeki ürünler aynı ürünler msı,corsair,seagate diyorlar.Sadece kasa exper dediler.Benim için para önemli değil bu sistemde orjinal win10 olunca hoşuma gitti tek sorum alsam istediğim performansı alır ve sıkıntı yaşamam değil mi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı