explorer.exe her açıldığında hata veriyor

Sorunun kaynağını buldum Ahmet Eren proggrammer in dediği gibi C:\Windows\System32\Skydrive.exeden kaynaklanıyor. Ne yapabilirim?

Bunu dediğinize göre yaşınız küçük gibi geliyor bana. Bir şey olmaz. System32'de birçok Windows programı vardır ve bunları ayarlardan devre dışı bırakarak güvenli bir şekilde silebiliyoruz. Sonra da bir şey olmuyor. O yüzden dert etmeyin pek. Ama yine de dikkatli olun, yanlış dosyayı silerseniz bilgisayar düzgün çalışmaya devam etmeyebilir.

Ayarlarda nereden kapatacağım?

Sorun OneDrive kaynaklı olduğu için bu video işinizi görebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet Windows 10'a yükseltiyim sonra sorunu çözeyim. Windows 8.1 kullanıyorum.
İki sistemin ayarlar arayüzü çok farklı.

Evet Windows 10'a yükseltiyim sonra sorunu çözeyim. Windows 8.1 kullanıyorum.
İki sistemin ayarlar arayüzü çok farklı.
Windows 10'a yükseltince zaten sorun çözülür. Çünkü Windows 8.1'de yaşanıyor sorun, Windows 10'da değil. Bu arada Windows 10 veya 11 kullanmanızı öneririm.

Windows 10'a yükseltince zaten sorun çözülür. Çünkü Windows 8.1'de yaşanıyor sorun, Windows 10'da değil. Bu arada Windows 10 veya 11 kullanmanızı öneririm.

İlk mesajı okudun mu? Dual boot 8.1 ve 11 kullanıyorum. Çoğu programım 8.1'e yüklü yükseltme ile yükseltince sorun oluyor temiz kurulum gerekiyor onun için bir yükselttim geri döndüm ve 11 8.1 Dual boot a geçtim.

Kardeşim, SkyDrive.exe'yi normal bir program gibi kaldırabilirsin. SkyDrive veya OneDrive diye gözükür.

Pardon, kaldıramazsın.

Denetim Masası listesinde yok zaten. Neyse performans düşüşü fazla pil tüketimi falan yok. Böyle de kullanılır altı üstü PC açıldığında açılan bir kutucuk.

Diğer kardeşimizin dediği gibi registry editor ile oluyor büyük ihtimalle. Ama kim bilir, belki Denetim Masası'ndan kalkabilir.

Regedit'te ne yapacağım bilmiyorum ki.

Geri
Yukarı