Explorer Yeniden Başlama Hatası

• Konuyu başlatan Üye 247830
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 254
Ü

Üye 247830

Ziyaretçi
Merhaba. Uzun zamandır yaşadığım ve çok ciddiye almadığım bir sorunu belki tecrübe etmiş olacağınızı düşünerek paylaşmak istiyorum. Zira bugün, aynı ekrana bağlı olarak kullandığım diğer bilgisayarımda da aynı hata ile karşılaştım.
Sorun herhangi bir zamanda ya da belirli bir işlem esnasında ortaya çıkabiliyor. Birden bire Explorer kendini kapatıp yeniden açıyor dolayısıyla o esnada gece ışığı modunu açık tuttuğum için, gece ışığı da kapanıp açılıyor. Bazen bilgisayardan üç kez bip sesi geliyor bazen ses gelmeden yapıyor. Her iki bilgisayarımın donanımları birbirinden bağımsız ve farklı markalarda oldukları için sorunu bilgisayarlarda değil Windows 1909-2004 sürümlerinde ya da aslında TV olan HDMI girişiyle kullandığım LG marka ekranıma bağlıyorum. Ancak bir detay daha var, dosya kopyalama esnasında, dosya ismi sınırını aşan dosyaya geldiğinde de ekranıma, "bu dosya taşınamıyor" hatası gelmiyor fakat aynı problem ortaya çıkıyordu. Bu veya benzer sorunlar yaşadıysanız sorunun ne olduğunu tespit edebildiniz mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram'lerinizin doğru yerde olup olmadığına, yerine oturup oturmadığına dikkat edin. Ram'i takıp çıkartırken port kısmına elinizi sürmeyin, soğutucu kısmından tutun. Eğer sizde statik elektrik varsa bellekleri bozabilir çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı