Express.Static Tam Çalışmıyor

Dediğim hata değil.
En mantıklısı yapan arkadaş ile iletişime geçmeniz.
Geçtim o da bilmiyor sebebini.
Dediğim hata değil.
En mantıklısı yapan arkadaş ile iletişime geçmeniz.
Express.staticde hata var ben biliyorum ama nasıl çözebileceğimi bilmiyorum.Çünkü sadece bu projede değil birkaç yerde daha bu hata ile karşılaştım.

Express static yarım yamalak çalışmaz. Ya çalışır, ya da girilen klasör konumu yanlış olduğundan dolayı çalışmaz. Verdiğin morgan log'larında bir hata gözükmüyor. Express static'te hata olsaydı, o loglar 404 dolu olurdu.

Middleware'i şu şekilde değiştirebilirsin (adres + belirtilen bir konum şeklinde ulaşmak istiyorsan):
JavaScript:
app.use('/public', express.static(__dirname + '/public'));

Örnekteki şekilde değiştirdikten sonra, dosyalara doğrudan ulaşmak yerine, "/public" altından ulaşman gerekecek. Mesela bir dosyaya localhost:3000/javascript/main.js şeklinde ulaşıyorken, artık localhost:3000/public/javascript/main.js şeklinde ulaşman gerekecek.

"public" klasörünün altına bir adet görsel at ve localhost + port + public + görsel adı (örnek: localhost:3000/public/deneme.png) şeklinde ulaşmayı dene.

Express static yarım yamalak çalışmaz. Ya çalışır, ya da girilen klasör konumu yanlış olduğundan dolayı çalışmaz. Verdiğin morgan log'larında bir hata gözükmüyor. Express static'te hata olsaydı, o loglar 404 dolu olurdu.

Middleware'i şu şekilde değiştirebilirsin (adres + belirtilen bir konum şeklinde ulaşmak istiyorsan):
JavaScript:

Örnekteki şekilde değiştirdikten sonra, dosyalara doğrudan ulaşmak yerine, "/public" altından ulaşman gerekecek. Mesela bir dosyaya localhost:3000/javascript/main.js şeklinde ulaşıyorken, artık localhost:3000/public/javascript/main.js şeklinde ulaşman gerekecek.

"public" klasörünün altına bir adet görsel at ve localhost + port + public + görsel adı (örnek: localhost:3000/public/deneme.png) şeklinde ulaşmayı dene.
Gene çalışmadı.

JavaScript:

Yarım yamalak çalışıyor cidden bazı şeyleri alıyor bazılarını almıyor.

Yarım yamalak çalışıyor cidden bazı şeyleri alıyor bazılarını almıyor.
Böyle bir şey mümkün değil, ulaşmaya çalıştığın dosyalarda hata vardır. Verdiğin log'larda bile, konu ile ilgili bir hata gözükmüyor.

Ben sana örnek verdim ayrıca, tabii ki direkt olarak o örnek üzerinden çalışmasını beklememelisin. Duruma ve kendine göre düzenlemelisin :)

Böyle bir şey mümkün değil, ulaşmaya çalıştığın dosyalarda hata vardır. Verdiğin log'larda bile, konu ile ilgili bir hata gözükmüyor.

Ben sana örnek verdim ayrıca, tabii ki direkt olarak o örnek üzerinden çalışmasını beklememelisin. Duruma ve kendine göre düzenlemelisin :)
Ya ama githubtaki hali neden bende çalışmıyorda başkalarında çalışıyor ki?Hata neyle alakalı o zaman?

Berk seni çok yordum kusura bakma aslında çalışıyormuş :D ve şeyi de söylemek istiyorum hani ön taraftaki veriye ulaşma demiştim ya senin sayende çözdüm az çok ben doğrudan ulaşabilirim sanıyordum senin dediğin gibi aslında öyle değilmiş :) .

Son düzenleme:

Geri
Yukarı