Extraction gibi dizi/film önerisi

Merhaba. Extraction gibi aksiyonlu ama yapmacık klasik senaryolardan olmayan dizi veya film önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Konsept olarak diyorsan yalanlar üstüne filmini izlemelisin. Bunun dışında aksiyon sahneleri olarak istiyorsan başta John Wick serisini öneririm. Onun dışında heat filmini öneririm muazzam bir filmdir kendisi. FBI'de çatışma sahneleri örnek olarak gösterilen fimlerden biridir.

John Wick, Mission Impossible, The Equalizer, Nobody.
Teşekkürler hocam, hepsinin son bölümleri kaldı nobodyi hiç izlemedim listeme ekledim.
Extraction'ın iki filminde de bolca yapmacık ve klasik sahne var, tamamen oyunculuk ve kamera ile kurtarıyorlar. Ne istediğine gerçekten emin misin? :D

Extraction gibi bir film istiyorsan Yarının Sınırında ve Ben Efsaneyim filmlerine bakabilirsin.
The night agent gibi olacakları önceden tahmin ettirmiyor en azından, extractionun aksiyon sahnelerini beğeniyorum sahnelerde gayet hoş :D

Yarının Sınırında sürekli zamanın başa alındığı film miydi, eğer oysa izlemiştim. Teşekkürler hocam bu arada.
Konsept olarak diyorsan yalanlar üstüne filmini izlemelisin. Bunun dışında aksiyon sahneleri olarak istiyorsan başta John Wick serisini öneririm. Onun dışında heat filmini öneririm muazzam bir filmdir kendisi. FBI'de çatışma sahneleri örnek olarak gösterilen fimlerden biridir.
Heat izlemedim onun dışında JW4 kaldı izleyeceğim. Teşekkürler.
1-heat 1995.
2-the old guard.
3-colt 45.
4-close 2019.
5-12 strong.
Kesinlikle izle diyebileceğim iyi çatışma sahneleri olan filmler.
Teşekkür ederim hocam hepsini listeme ekledim.

Geri
Yukarı