ExtraNet tavsiye eder misiniz?

Makaleler
18
Yer
İzmir
ExtraNet'in 35 Mbit 100 GB AKN paketini almayı düşünüyorum fakat hizmet kalitesi vb. bakımından bilgim yok. Önerir misiniz? TurkNet alacaktım fakat burada okuduğum şikayetler üzerine almaktan vazgeçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ExtraNet'in 35 Mbit 100 GB AKN paketini almayı düşünüyorum fakat hizmet kalitesi vb. bakımından bilgim yok. Önerir misiniz? TurkNet alacaktım fakat burada okuduğum şikayetler üzerine almaktan vazgeçtim.

Alternatif olarak NetSpeed'e de bakabilirsin. Güzel bir firmadır, pişman etmez.

Mart ayından bu yana TürkNet kullanıyorum. Birkaç kez dışında bir sorun yaşamadım. Alt yapınız iyiyse TürkNet'e bir şans verebilirsiniz. AKN'siz 100Mbit paketteyim. +90Mbit üstünde hız alıyorum. Upload 4 Mbit.

Ben
Çok iyi bir ping değeri bekliyorsanız bu firmalara bakmayın. Superonline gibi isslerden alın. Ne kadar ekmek o kadar köfte.
Ben oyun oynarken veya kod ile ilgili video izlerken bir yandan annem de YouTube'da video izleyebilmeli veya Facebook'ta gezinebilmeli. Şu anda 8mbit 50 GB AKN paketi kullanıyorum. AKK bitince 720p video zor izliyorum.

Ben

Ben oyun oynarken veya kod ile ilgili video izlerken bir yandan annem de YouTube'da video izleyebilmeli veya Facebook'ta gezinebilmeli. Şu anda 8mbit 50 GB AKN paketi kullanıyorum. AKK bitince 720p video zor izliyorum.
Aşırı yüksek bir ping olmadıkça(zaten bu olunca internette problem vardır demek) ping bunları etkilemez. Ama arkadaşınız 40 alırken siz 70-80 ping alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı