UYDUNET'i tavsiye eder misiniz?

kaan88

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Uydunet sizce iyi midir? Kullananlar tavsiye ediyor mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuana kadar oyunlarda hiçbir kopma vs. yaşamadım. Hem ucuz da. Ama bazen en ufak bir yağmurda internet kesilebiliyor. O da ayda bir falan oluyor. Tavsiye ederim :D

Bende 2009 dan beri kullanıyorum. Gerçekten çok güzel. Çok nadir kopma v.s yaşanıyor. Arıza kaydı verdiğiniz de çok kısa süre içinde yardımcı oluyorlar. Bende tavsiye ederim.

Bende IP alamama sıkıntısı var. Ama arayınca 5 dakikada çözüyorlar. Çözülmezse 6 saat içinde teknik ekip geliyor bir sorun olduğunda. Ben memnunum tavsiye ederim.

Hocam tamamen senin yeterliliğin ile ve modemle, internetle ilişki düzeyine göre bir cevabı var bu sorunun. Şöyle ki UYDUNET kullanıyorum ben evde. Modeme erişim durumun ve ayarlarını kurcalama durumun yok. Reset atıyorsun ve ayarları kendi alıyor sistemden. Bu, bu tip durumlardan pek anlamayan, basit olsun diyenler için çok iyi. Ama yok kardeşim ben derinliklerine girip ayarlamalar yapmak istiyorum diyen adama kötüdür.

Ben 2 sene boyuna Digitürk + Doping kampanyasından faydalanıyordum üniversitede öğrenciyken. On numara hizmetti gerçekten. Dopingi tavsiye ederim. Bu internet sağlayıcılarının arasında verilen modemler arasında en kalitelisi onlarda. Kampanya halen sürüyor mu bilmiyorum fakat TTNET abonesiyken telefon + internet fiyatının 10 lira altına sadece kurulum ücreti vererek çanak vs hiçbirşeye para vermeden Digitürkte 2 keyif paketi + tekrar izle vs ile birlikte kolay kolay arızalanmayan bir internetim olmuştu. Tavsiye ederim. Burada ailemin hali hazırda taahhütü olmasaydı UYDUNET i iptal ettirecek DOPİNGi buraya taşıtacaktım şahsen

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı