Exvega Andromeda hakkında düşünceler

19.11 de siparis etmis 1 ay olucak nerdeyse. Tek bir kargo firmasina bagli kalmak yerine farkli firmalar denenebilir zaten piyasadan oldukca yuksek fiyata satiliyor koltuklar. Musteri memnuniyeti olmali öncelik ama firma pek takmiyor sanirim. Birde hocam fatura kesildimi size ?

Bu konuda yalnız değilmişim anlaşılan. 19.11'de verdiğim siparişi hala bekliyorum. Geçtiğimiz hafta sorduğumda ürün hazır kargonun almasını bekliyoruz dediler ama sitede hala sevke hazır yazıyor 🤷‍♂️ önümüzdeki hafta kargo alsa, bir hafta da onu beklesem yılbaşından önce gelir herhalde.
Bugün çıktı hocam kargom aradığımda böyle söylediler beklemedeyim.

şiparişi gönderilen oldumu başka ? whatsapp'dan,canlı destekten yazıyorum goruldu atıp cevap vermıyorlar.
Hala MNG Kargo'ya verilmiş gözüküyor benim koltuğum henüz yola çıkmış değil. Şu an kargoda duruyor. Öğleden sonra kargo firmasını aramayı düşünüyorum.
Güncelleme;
Kargo şubesini aradığımda kargo şubesi barkodların alındığını ancak araca yüklemenin firma tarafından yapılacağını ve henüz yüklemenin firma tarafından yapılmadığını söyledi.
İki haftayı devirdik niçin bu kadar yavaş çalışıyorlar anlayamıyorum. :D

Son düzenleme:
Ben kargomu teslim aldim lakin gonderdikleri kutu berbat haldeydi kutunun hertarafi acik,delik desik olmus ve koltugun ayaklari kutuyu delmis disari cikmis malzemenin eksik olup olmadigini bilmiyorum cunku yanlis koltugu yollamislar. Kurulum vs. Yapmadim iade ediyorum.

Ben kargomu teslim aldim lakin gonderdikleri kutu berbat haldeydi kutunun hertarafi acik,delik desik olmus ve koltugun ayaklari kutuyu delmis disari cikmis malzemenin eksik olup olmadigini bilmiyorum cunku yanlis koltugu yollamislar. Kurulum vs. Yapmadim iade ediyorum.
Ciddi misiniz ?
Çok üzüldüm :(

Normal bir şekilde yollamaları gereken koltuğa neden düzgün davranmazlar anlamam. Böyle bir hareket yapmaları çok kötü olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı