Exvega Andromeda nasıldır?

TRK1616

Centipat
Daha fazla  
Bu modeli sipariş ettim ama çok olumsuz yorum var. Sen de koltuk hakkında bayağı yorum yapmışsın. Problemli gelirse iade konusunda sorun falan çıkarırlar mı? Bir de sen hala kullanıyorsan deneyimlerin nasıl? @KrizNoe

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında en fazla olumsuz olum Hawk'da var. Sonra XDrive'da sonra Exvega'da.

Yani öncelikle algınız yanlış. Ben 1 yılı aşkın süredir Exvega andromeda kullanıyorum, gayet memnunum. Müşteri hizmetleri çok iyi destek veriyor, kurumsal ve bilinir bir firma.

İade konusunda Exvega'dan ziyade diğer firmalar daha çok sorun çıkartıyor, örneğin Zio.

Takdir ve tercih sizin, konu açma şeklinizi çok bilinçlendirici bulmasam da eğer gerçekten koltukla ilgili merak ettikleriniz olursa tekrar sorabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yani öncelikle algınız yanlış. Ben 1 yılı aşkın süredir Exvega andromeda kullanıyorum, gayet memnunum. Müşteri hizmetleri çok iyi destek veriyor, kurumsal ve bilinir bir firma.

İade konusunda Exvega'dan ziyade diğer firmalar daha çok sorun çıkartıyor, örneğin zio.

Takdir ve tercih sizin, konu açma şeklinizi çok bilinçlendirici bulmasam da eğer gerçekten koltukla ilgili merak ettikleriniz olursa tekrar sorabilirsiniz.

Koltuk geldi hocam çok memnunum 2 gün içinde teslim ettiler sağ olsunlar bir problemim yok.

İade konusunda Exvega'dan ziyade diğer firmalar daha çok sorun çıkartıyor, örneğin zio.

Forumu çok fazla kullanmıyorum hocam konuyu yanlış açtıysam affola.

Koltuk geldi hocam çok memnunum 2 gün içinde teslim ettiler sağ olsunlar bir problemim yok.

Forumu çok fazla kullanmıyorum hocam konuyu yanlış açtıysam affola.

Hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın forumda alanlar hep memnun kalıyor. bu ürün tam f/p ürünü. xdrive 15li veya hawk fabla yanyana geldiğinde arada ciddi segment farkı var. diğerleri tofaş andromeda mercedes gibi kalıyor. Bunu söylediğimde taşlıyorlar birde beni.

Hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın forumda alanlar hep memnun kalıyor. Bu ürün tam F/P ürünü. xDrive 15'li veya Hawk Fab'la yan yana geldiğinde arada ciddi segment farkı var. Diğerleri Tofaş andromeda Mercedes gibi kalıyor. Bunu söylediğimde taşlıyorlar bir de beni.

Boşver hocam sen doğru bildiğini yapmaya devam et cidden bende sayende ürünü aldım çok memnunum sağ olasın :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı