Exvega Andromeda alınır mı?

Hala memnun musunuz Andromeda'dan hocam amortisörün class 3 olması sıkıntı çıkarır mı ileride.
Ben 1 aydır kullanıyorum, sırtımı dayandığım kısım sürekli gevşiyor ve yavaş yavaş arkaya gidiyor, vidaları sıksam da 1-2 gün sonra tekrar bu sorun meydana geliyor, gıcırdamaya başladı, kolçaklar çok dandik, memnun değilim şahsen.

Ben 1 aydır kullanıyorum, sırtımı dayandığım kısım sürekli gevşiyor ve yavaş yavaş arkaya gidiyor, vidaları sıksam da 1-2 gün sonra tekrar bu sorun meydana geliyor, gıcırdamaya başladı, kolçaklar çok dandik, memnun değilim şahsen.

Teşekkür ederim bilgi için hocam üzüldüm sizin adınıza :(

2. El olarak aynısını almayı düşünüyorum. Kötüleyen de var güzel diyen de var karar veremedim. Sence alınır mı?
Kiloluysan sırt kısmını tutan somunlar çabuk gevşiyor ve gıcırdama yapıyor, sürekli sıkıyorum ben. İlk 2-3 gün kokusu ağır. Sıfır alınmaz fiyatı çok artmış ama 2.el uygun fiyata bulursan alabilirsin.

Kiloluysan sırt kısmını tutan somunlar çabuk gevşiyor ve gıcırdama yapıyor, sürekli sıkıyorum ben. İlk 2-3 gün kokusu ağır. Sıfır alınmaz fiyatı çok artmış ama 2.el uygun fiyata bulursan alabilirsin.
Kendi kullandığım koltuk belimi çok fazla ağrıtıyor. Bu koltuk belini rahat ettiriyor mu uzun süre oturunca.

Yeni konular

Geri
Yukarı