Exvega Andromeda alınır mı?

5390 TL

Koltuğu iki kişi kullanacağız;
1,70 boy - 70 kg.
1,80 boy - 100 kg.

Bu fiyatlarda alınabilecek daha iyi bir koltuk var mı?

4500 TL'ye kadar düşmüştü yakın zamanda bende koltuk aldım xDrive fırtına modelini tercih etmiştim yorumları çok olumlu değildi ve uzun süre dayanacak gibi bir koltuk değil.

4500 TL'ye kadar düşmüştü yakın zamanda bende koltuk aldım xDrive fırtına modelini tercih etmiştim yorumları çok olumlu değildi ve uzun süre dayanacak gibi bir koltuk değil.

Bende bu rehberden gördüm bunu, seveni kadar sevmeyeni de var gibi koltuğun :/

Bende sarı renki olanı var. Koltuk büyük fakat ilk geldiğinde ağır bir koku vardı. 2 3 kere sildim havalandırdım öyle çıktı. Onun dışında memnunum.

Ne kadardır kullanıyorsunuz? Uzun süreli kullanım da rahatlık açısından nasıl?

Forumlarda olsun YouTube videolarda olsun çok tatmin etmemişti çoğu kişiyi açıkçası koltuk çok şık fakat konforu önemli tabii ki.

Bende sarı renki olanı var. Koltuk büyük fakat ilk geldiğinde ağır bir koku vardı. 2 3 kere sildim havalandırdım öyle çıktı. Onun dışında memnunum.

Hocam o koku bendede vardı, tüm marka modellerde olabiliyormuş 1 günde geçti, her zamanda olmuyor sanırım. Normal bir durummuş. Bende exvega andromeda kullanıyorum, iş yerinede bundan aldırdım. çok başarılı konforlu koltuk. uzun süreli kullanımda oldukça başarılı. tavsiye ederim.

1 yılı geçti rahat koltuk. Tek sıkıntısı bel yastığı biraz küçük ve kargolama süresi 1 ayı buldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı